Теорія всесвітньої змови годинникарів

Теорія всесвітньої змови годинникарів
Поширити в соціальних мережах:

Теорії змови бувають кумедними, але це не означає, що вони позбавлені традиційного глобального характеру. Є, зокрема, версія про всесвітню змову годинникарів.

Вона базується на тому, що всі годинники в рекламі показують 10:10. Здавалося б, що дивного в цьому маркетинговому рішенні? Однак конспірологи стверджують, що тільки годинникарі знають про якесь переломне явище в історії цивілізації і намагаються таким чином когось попередити. Перш за все, звичайно, згадують про кінець світу, який все ніяк не настане.

Є версія і у письменника Дена Брауна, згідно якої положення стрілок – це знак найстарішої антифашистської організації: нібито таким чином вона дає зрозуміти, що ще існує. Стрілки в положенні 10:10 утворюють кут 115 градусів, а 115 градусів за Цельсієм – температура, при якій закипає антифриз. «Антифриз», в свою чергу, співзвучний зі словом «Антіфріц». Останнє є назвою партизанської антифашистської організації, що діяла в Європі в роки Другої світової війни.

Є ще версія у феміністок, в якій таке положення стрілок символізує «експлуатацію жіночої сексуальності». Втім, пояснити це не зможуть навіть ті, хто цю теорію вигадав.

Але ці пояснення і не потрібні, адже в дійсності положення стрілок, що показують 10:10, – звичайна легенда. Не всі виробники дотримуються «змови». У тих же випадках, де стрілки дійсно показують 10:10, відповідь криється у звичайній рекламі. Саме в верхній частині виробу зазвичай розташований логотип фірми, і стрілки ставлять таким чином, щоб його не затуляти.

Більше цікавого читайте на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше