Косметичні тренди від українських брендів

Косметичні тренди від українських брендів
Поширити в соціальних мережах:

Українські бренди регулярно випускають перспективні новинки, які не поступаються аналогам іноземних виробників косметики…

Трендами цієї весни у виробництві декоративних та доглядальних засобів стали яскравість, дієвість, екологічність. Це демонструє, що цінності українських косметичних брендів та споживачів багато в чому збігаються.

Тренд на яскравість

Що стосується декоративної косметики, то більшість вітчизняних брендів випустили яскраві засоби, які мають урізноманітнити макіяж та зробити його більш життєрадісним. У моді чисті яскраві відтінки тіней, підводок, тінтів та блисків для губ, рожеві рум’яна, замовити які можна на https://eva.ua/ua/. На думку експертів, запит на яскравість серед виробників пов'язаний з популярними трендами Тік-ток та Instagram, де власники популярних облікових записів роблять фантазійний макіяж під певні музичні треки. Зберігається висока популярність різноманітних глітерів для обличчя та тіла, віднині вітчизняні бренди, наприклад, Rizna, додають їх не лише в декоративну косметику, а й доглядальні засоби, щоб забезпечити шкірі красиве мерехтіння.

Тренд на дієвість

Серед українських виробників косметики все більше увиразнюється тренд на доглядальні засоби, які будуть максимально ефективними. Тому замість косметичних плацебо, які по факту не можуть надати суттєвого позитивного впливу на стан шкіри, бренди все частіше застосовують найбільш дієві активи. Серед них — бакучіол, ніацинамід, сквалан, полінуклеотиди, пептиди та інші компоненти, здатність яких позитивно впливати на шкіру доведена науково.

Тренд на екологічність

Українські бренди усвідомлюють, як промисловість і споживання впливають на довкілля та докладають великих зусиль, щоб мінімізувати негативні ефекти. Тому вони пропонують лаконічне пакування з матеріалів, що піддаються вторинній переробці, багаторазові флакони для косметики, які дають змогу захистити природу та зменшити її забруднення.

Тож як бачите, українські бренди стараються зробити все, щоб створити якісні та безпечні косметичні продукти, які припадуть кожному до душі. Тому радимо не оминати вітчизняну продукцію на полицях магазинів, тестувати новинки та знайти ту саму декоративну та доглядальну косметику, яка зможе підкорити ваше серце і стати вірним супутником на довгі роки.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Хижаки-цілителі: як на Алясці вовки допомагають ветеранам подолати травми війни?
Хижаки-цілителі: як на Алясці вовки допомагають ветеранам подолати травми війни?

Однією з найбільших проблем посттравматичного синдрому є втрата довіри…

Таємниці архівів СБУ: початок сталінських репресій та перша гучна справа Донбасу
Lamborghini Veneno та Koenigsegg CCXR увійшли до рейтингу найдорожчих суперкарів у світі
Армія надводних дронів: як українці перетворили «дорогі іграшки» на реальну зброю?
Динозавр з острова Вайт: у Великій Британії відкрили новий вид динозавра, який жив 125 млн років тому
Жива риба в Мертвому морі: пророцтва про кінець світу почали збуватися
Читати більше