Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Коригувальник у рясі наводив вогонь по мирних кварталах»: СБУ про чистку України від зрадників УПЦ (МП)

«Коригувальник у рясі наводив вогонь по мирних кварталах»: СБУ про чистку України від зрадників УПЦ (МП)
Поширити в соціальних мережах:

СБУ зосереджена на затриманні зрадників всередині країни та самоочищенні власних лав.

Про це розповів очільник спецслужби Василь Малюк. Він зазначив, що СБУ може багато проводити мегавдалих операцій та планувати їх, але якщо на борту знаходиться «щур», який своєчасно інформує ворога, то зводиться нанівець весь оперативний задум.

«Наражається на небезпеку весь оперативний склад. Тож моє життєве кредо, перш за все: вичистити лави Служби. Самоочищення – це те, з чого ми починаємо. З чого починається кожен робочий день, кожна робоча нарада у мене», – зазначив Василь Малюк.

Для прикладу він розповів деталі, як відбувалося викриття колишнього очільника Кримського управління СБУ Кулініча, який працював на ворога. Його розробкою та затриманням Василь Малюк займався особисто.

«Це було дуже непросто. Я займався цим питанням лише з одним співробітником. Я це називаю інтелектуальною контррозвідкою. На це іноді йдуть роки. В ситуації з Кулінічем це було більше року», – зауважив Василь Малюк.

Також керівник СБУ пояснив, як ворог збирав агентурні повідомлення з України.

«В москві присутній офіс Сівковича-Клюєва. Це свого роду «кротоферма». Основна задача – збір інформації по Україні. В тому числі в офісі присутні кадрові співробітники п’яти служби ФСБ рф. І безпосередньо вони співпрацювали з Кулінічем», – зазначив Василь Малюк.

Служба безпеки вичищає російських агентів, у тому числі з середовища УПЦ (МП).

«Якщо людина в рясі і з кадилом – це не є пом’якшувальною обставиною при вчиненні злочину, як і обтяжливою. Наприклад, як коригувальник у рясі, який по мирних кварталах наводив вогонь. Суд йому дав 12 років. Ми його поміняли, він уже поїхав до ворога, підтвердивши свою приналежність до їхніх спецслужб. Що він має спільного з Богом, мені цікаво?» – пояснив очільник СБУ.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше