Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Це удар для росії на сотні років»: США розробляють спеціальний законопроект про визнання рф країною-агресором

Загублений світ
«Це удар для росії на сотні років»: США розробляють спеціальний законопроект про визнання рф країною-агресором
Поширити в соціальних мережах:

Такий статус ізолює москву на міжнародному рівні…

Нещодавно США повідомили, що виділили Україні нову оборонну допомогу $45,6 мільярдів, що вдвічі перевищує весь бюджет України на сьогодні. Також Штати надали суперсучасну хай-тек зброю, якої не було ще у ЗСУ. І якщо порівнювати з оборонною спроможністю країн-НАТО, то зараз Україна посідає один щабель із Францією та Італією.

Але це ще не все! США планують визнати росію країною-агресором, а не спонсором тероризму. Спеціальний законопроект, який розробляють США, дають змогу Америці застосовувати санкції проти російських офіційних осіб. Статус «країни-агресора» ізолює москву на міжнародному рівні і змусить Штати накласти обмеження на країни, які співпрацюють із кремлем.

«Це удар для росії на сотні років. Пакет санкцій проти рф настільки великий, що їх у принципі вистачить не менше, ніж на сто років», - каже політолог Микола Давидюк.

Тепер росія чи будь-яка інша країна, яка бере участь у війні проти України, може бути визнана країною-агресором. І кожен імператор тепер буде боятися підтримувати рф, побоюючись такої ізоляції.

«Я чітко бачу успішне та класне майбутнє України. А Штати поводяться абсолютно по-лідерськи і показують, що вони – найпотужніша держава, а Україна – найпотужніший їхній партнер. І чесно сказати, що приїзд до Вашингтона Президента Зеленського – це зустріч року», - додав політолог Микола Давидюк.

Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше