Колишній міністр, вбивця ІДІЛ та вороги Лукашенка: хто з іноземців вже боронить Україну

Колишній міністр, вбивця ІДІЛ та вороги Лукашенка: хто з іноземців вже боронить Україну
Поширити в соціальних мережах:

Багато досвідчених воїнів зголосилися битися за нашу незалежність…

Весь світ спостерігає за війною в Україні, тож хоробрість наших вояків та нашого народу не залишила байдужими і досвідчених військових, які брали участь не в одному збройному конфлікті. З 52 країн до нас прямують іноземні спеціалісти, аби битися з росіянами. За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, іноземний легіон налічуватиме приблизно 20 тисяч людей.

Перші воїни вже почали прибувати до України. На одній з «гарячих» точок Київщини вже воює підрозділ Інтернаціонального легіону, який складається з громадян США, Великої Британії, Швеції, Литви, Мексики та Індії. Українських бійців вони обіцяли навчити вправно керувати Jawelin та NLAW.

kyivschina

З перших днів війни на фронтах пліч-о-пліч з нашими вояками знаходяться і білоруські добровольці. Для них наша війна – це також священна війна за свободу власної держави від злочинного режиму Лукашенка.

Незважаючи на позицію уряду Грузії, грузини також вирушають на війну до України. Разом з добровольцями помітили навіть колишнього міністра оборони Грузії Іраклія Окруашвілі.

грузія

Окремою перлиною Інтернаціонального легіону стане канадець «Валі». Це снайпер 22-го Королівського полку Канади. За його плечима війна з терористами ІДІЛ в Іраку та Афганістані з 2009 по 2011 рік.

Валі

В найближчий час очікується прибуття ще більшої кількості досвідчених добровольців. За даними посольства України в США, вже більше 3000 американців зробили заявку на вступ до Інтернаціонального легіону.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія демократії козаків на півдні України: що здивувало французів, коли вони вперше відвідали Великий Луг?
Нові фейки про Україну від пропаганди рф – пересувні біолабораторії та експерименти над полоненими росіянами
«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Читати більше