Енергія грошей: як поводитися, щоб стати багатим

Енергія грошей: як поводитися, щоб стати багатим
Поширити в соціальних мережах:

Синдром жебрака ніколи не дозволить певним людям стати багатими. Так вважають психологи. Але і не заперечують, що цього блоку можна позбутися. Як зробити так, щоб гроші текли рікою?

Багатство – це кількість часу, коли ви можете не працювати, підтримуючи для себе комфортний рівень життя.

Роберт Кіосакі

Усі люди намагаються отримати більший прибуток. І не важливо якими шляхами. Проте, одним це вдається легко. А іншим зовсім не щастить.

Мислення жебрака заважає бути багатим – вважають психологи. Мозок бідних та багатих людей різниться. Нейрофізіологи знайшли зв'язок між успішністю дітей у навчанні, доходами їх сімей структурними особливостями головного мозку. Вони провели МРТ 60 школярам. Серед них було 23 дитини з бідних родин. Решта – з багатих. Перед МРТ кожен учень складав стандартний тест із математики та англійської. Виявилося, що діти багатих батьків більш успішні у навчанні, а їх мозок має помітні відмінності – більш товсту кору у тім'яній та скроневих зонах. Це саме ті зони, які відповідають за довготривалу пам'ять та мислення. Виходить, схильність до багатства закладена генетично. Але схильність – це ще не багатство. Її потрібно розкривати та розвивати.

Як стати мільйонером?


Мало хто знає, що всі теорії щодо збагачення вигадали після того, як з’явились перші мільярдери. Ба більше, самі багатії вигадали легенди про те, як стають заможними та відомими. Та сучасний світ відкриває чимало способів, як заробити мільйон, не працюючи. Заможні люди й самі кажуть: саме тяжка праця заважає стати мільйонером. Якщо людина займається буденною працею, у неї немає шансів досягти успіху, це повинно бути справою життя.


Розкішне життя Флойда Мейвезера 

Психологи називають особистісні якості, які обов'язково приведуть вас до підвищення добробуту. Ось деякі з них:

 • завзятий рух до мети (наявність чіткої зрозумілої стійкої цілі);
 • відповідальне ставлення до своєї справи, до своїх обов'язків;
 • правильне ставлення до невдач (ми на них вчимося);
 • вміння розставляти пріоритети;
 • раціональне використання власних навичок, талантів і умінь;
 • планування, грамотний розподіл ресурсів і часу;
 • спокій і щире бажання пізнати себе і навколишній світ.

Важливо і правильно розставляти життєві пріоритети. Прибрати з життя усе зайве; все, що відволікає вас від головної мети. По-справжньому успішні і багаті люди приділяють увагу:

 • здоров'ю;
 • стосункам;
 • творчому та особистісному розвитку;
 • матеріальному добробуту.

Ви зауважите: як розбагатіти в умовах кризи, коли доходи основної маси населення падають, а зарплати затримують? Як не дивно, для людей з позитивним підходом до життя несприятливі обставини – це лише додатковий стимул до руху. З китайського "криза" перекладається ще і як «нова можливість», думаємо, натяк зрозумілий.

Молоді мільйонери: підлітки, які самостійно заробили свої статки 

Це цікаво:

Психологи з'ясували, яка сума потрібна людині, аби вона відчувала себе щасливою і незалежною. Протягом півстоліття дослідники вивчали, що громадяни різних країн думають про добробут. Опитування проводилось у США та Європі. І певні цифри були знайдені. Американець вважає, що для повного щастя йому потрібно 6000$ на місяць. Європейцю достатньо трохи менше – 5000$. А от українцям для впевненості у завтрашньому дні вистачає і 1000$.


Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше