Двоє українських захисників взяли у полон 12 окупантів: десантники змогли зайти в тил російських позицій на Луганщині

Двоє українських захисників взяли у полон 12 окупантів: десантники змогли зайти в тил російських позицій на Луганщині
Поширити в соціальних мережах:

Можна вічно дивитися на вогонь, воду та здобутки наших воїнів…

Можна вічно дивитися на вогонь, воду та здобутки українських захисників. Мужні, сміливі, нестримні, відважні. Вони щохвилини нищать російських окупантів і змушують їх раз за разом «вчиняти жести дорої волі». Лише уявіть, під час одного з боїв на Луганщині всього одна рота повітрянодесантної Січеславської бригади спалила одразу чотири рашистських танки! Зі слів її командира з позивним «Кіборг» журналісту armyinform, у тому бою вдалося знищити багато росіян та їхньої техніки.

«У той день моя рота стрімко просунулася вперед, тож ми змогли зайти в тил російських позицій. Зрозумівши, що перед ними українські десантники, вороги почали масово тікати, - розповідає «Кіборг». – Після того, як ми закріпилися на нових позиціях, рашисти, тікаючи від наступу інших підрозділів нашої бригади, фактично намагалися пройти через наші бойові порядки й потрапляли під щільний вогонь. Тоді ми знищили чотири танки, три БМП, два БТР, БТР КШ та близько двох рот окупантів. Ще понад два десятки росіян, серед яких був один старший лейтенант, потрапило в полон. Як згодом з’ясувалося, кадровим військовим був лише той офіцер — решта мобілізовані».

Тікаючи, росіяни не розуміли, що відбувається, тож тим, хто потрапив у полон, можна вважати, що пощастило. За словами «Кіборга» першу групу з близько 20 осіб вони засікли з квадрокоптера та скинули їм «подарунок»:

«Надавши допомогу своїм п’ятьом пораненим, вони їх просто покинули в лісосмузі та побігли далі, де потрапили під наш вогонь. Частина з них загинула, а решта здалася в полон. Інша група з 12 осіб вийшла прямісінько на КСП роти, де їх у полон взяли всього двоє моїх хлопців».

Ось як описує той бій командир взводу молодший сержант Сергій Найда. Хлопець має вищу освіту, вже чотири роки проходить у бригаді службу за контрактом, тож поступово замислюється над отриманням офіцерського звання.

«За наявною інформацією в одній з лісосмуг був опорний пункт взводу росіян та коли ми туди прибули, виявилося, що їх там набагато більше. Окупанти не очікували, що ми так швидко зайдемо на їхні позиції, вони сиділи біля вогнища й спочатку навіть не зрозуміли, хто перед ними, - пригадує десантник. – Скориставшись їхньою розгубленістю, ми почали впритул нищити все, що бачили. Використовували як РПГ-7, так і іноземні переносні протитанкові засоби. Також проти ворога застосували отриманий після боїв на Ізюмському напрямку «російський ленд-ліз».

Того разу українські військові знову зламали всі старі радянські шаблони про те, що кількість тих, хто атакує, має бути більша за кількість тих, хто обороняється, мінімум утричі. Усього одна рота десантників завдала втрат і змусила тікати щонайменше БТГр росіян.

«Секрет нашого успіху — це бойовий дух та навченість особового складу. Після перемоги під Ізюмом та звільнення Лимана всі хлопці дуже «заряджені». Окупанти, що прийшли на нашу землю, здебільшого в ній і залишаться. Ми обов’язково переможемо!» — підсумував Сергій.

Слава Україні!

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Лікує дипломатів та бізнесменів з-за кордону в Харкові: чому палестинський хірург вирішив жити і працювати в Україні?
«Шаг» замість «копійки»: історія виникнення унікальної системи грошової лічби стародавніх українців
«Шаг» замість «копійки»: історія виникнення унікальної системи грошової лічби стародавніх українців

Нацбанк України виступив з ініціативою замінити назву «копійка» на «шаг»…

«День пам’яті жертв Голодоморів»: СРСР знищував українців, використовуючи голод як зброю
«День пам’яті жертв Голодоморів»: СРСР знищував українців, використовуючи голод як зброю

Голодомор був не випадковим явищем, а цілеспрямованою політикою…

Проміняв пафосне Бордо на українське село: як спадковий аристократ обрав Одещину замість Франції
Проміняв пафосне Бордо на українське село: як спадковий аристократ обрав Одещину замість Франції

Війна не злякала його, і він продовжує створювати тут унікальне вино…

Від перших клубів до Ліги чемпіонів: як Україна увійшла до футбольної історії?
Дивовижна, дика та небезпечна: «Загублений світ» розкаже про неймовірну природу Канади
Читати більше