Динамо – Яблонець: поразка, яка виводить киян в 1/16 Ліги Європи 2018-12-13

Динамо – Яблонець: поразка, яка виводить киян в 1/16 Ліги Європи

Поширити в соціальних мережах:

Київське Динамо завершувало груповий етап Ліги Європи домашнім поєдинком із непоступливим Яблонцем. Яким видався матч розповідає FootballHub.

Олександр Хацкевич вдався лише до однієї заміни – воротаря. Тренер Динамо у матчі, який не мав турнірне значення, довірив місце у ворота Георгію Бущану.

На жаль, для голкіпера динамівців та й усіх українських вболівальників, Бущану вже на 10 хвилині довелося витягуватися м’яч із сітки власних воріт. Кадар провалив боротьбу Долежалу і нападник Яблонця з лінії воротарського майданчика відправив м’яч у ворота – 0:1.

Майже одразу кияни могли пропустити вдруге, але врятував… рефері. Кенджора віддав слабку передачу на Бущана і воротаря господарів випередив Долежал! Нападник чеської команди прокинув м’яч повз Бущана і впав. Як показав повтор, голкіпер української команди, намагаючись вибити м’яч, влучив у ногу чеху – рефері оцінив падіння гравця Яблонця на жовту картку, хоча мав показувати попередження Бущану і призначати пенальті у ворота Динамо.

Перший небезпечний момент господарі створили аж на 33 хвилині. Цигакнов з кутового подав на Кадар, той скинув на дальню стійку, де Кенджора не зумів переправити м’яч у сітку воріт гостей.

Шахтар на Олімпійському втратив шанс потрапити в 1/8 Ліги Чемпіонів

Майже одразу Йовович передав вітання захисту киян. Півзахисник Яблонця змістився з флангу в центр (паралельно обігравши Кенджору) і пробив – Георгій Бущан у класному стрибку перевів м’яч на кутовий. Показовий момент у поганій оборонній грі столичного клубу – Сидорчук відвертався від удару Йововича…

FootballHub розповів, чим іспанський футбол відрізняється від українського

По перерві Динамо підняло швидкості і це майже одразу принесло дивіденди у вигляді небезпечних моментів біля воріт Яблонця. Перший дзвінок – удар/навіс Кенджори, який потягнув Грубий. Майже одразу свій супершанс змарнував Бєсєдін. Цітаішвілі, який за хвилину до того змінив Шапаренка, обіграв захисника і прострілив на лінії воротарського майданчика, де найспритнішим був Артем Бєсєдін – удар нападника прийшовся у стійку воріт чехів.

Неприємності киян не обмежилися лише грою. Важкої травми зазнав півзахисник Динамо Дуелунд. Данець невдало приземлився на опорну ногу після удару і схоже, що серйозно травмував гомілкостоп.

Динамо якісно додало у грі в другому таймі, але киянам постійно не вистачало дещиці вдачі.