Динамо – Ренн: аналітика матчу

Поширити в соціальних мережах:

Динамо перемогло Ренн в 4 турі групового етапу Ліги Європи.

У матчі 4 туру Ліги Європи 2018/19 Динамо – Ренн кияни здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1. Ця перемога дозволила "біло-синім" набрати 8 очок і вийти на перше місце в групі K.

Підопічні Хацкевича відкрили рахунок вже на 13-й хвилині – після подачі з кутового у виконанні Віктора Циганкова Беньямін Вербич ударом головою відправив м'яч у дальній кут воріт Коубека.

У другому таймі протягом декількох хвилин кияни забили двічі зусиллями Миколенко і Шапаренко.

Ренн зміг забити лише на останніх хвилинах матчу.

FootballHub побував на післяматчевій прес-конференції. Дивіться подробиці у відео!