Чому «Реальна історія» Акіма Галімова збирає сотні тисяч переглядів

Чому «Реальна історія» Акіма Галімова збирає сотні тисяч переглядів
Поширити в соціальних мережах:

На Київстар ТБ вийшов новий випуск проєкту «Про кіно для ТеБе»…

На Київстар ТБ вийшов новий випуск проєкту  «Про кіно для ТеБе» з  продюсером 1+1 media, автором і ведучим проєкту «Реальна історія» Акімом Галімовим.

На платформі кіно та телебачення Київстар ТБ опублікували другий випуск проєкту, в якому зіркові представники українського кінематографу та телебачення розповідають про свій професійний досвід, діляться ідеями та порадами для колег-початківців.

Цього разу ведучий Володимир Рабчун спілкувався з автором одного з найбільш популярних історичних українських YouTube- та телепроєктів, продюсером 1+1 media Акімом Галімовим. Гість розповів, як виникла ідея створення проєктів про історію України.

«Ми в 1+1 media почали цю історію десь років 8 тому, здається, це був 2015 рік, після анексії Криму, після того, як почалася війна з росією. Саме тоді з'явився перший запит на історію, який ми відчули. Тоді народилася ідея зробити фільм про вкрадену історію», — розповів Акім Галімов. 

На питання, як утримувати інтерес глядача в складних історичних темах, автор відповів, що його команда розповідає не просто перелік певних фактів, а спирається на особистості.

«Ми намагаємося розказати глядачам про події через людей, які в цих подіях брали участь і створювали їх, пояснити їхню мотивацію, якими взагалі вони були людьми. Акцент на цьому ми робимо в кожному фільмі. Мені здається, що це людям цікаво», — прокоментував Акім Галімов.

Продюсер 1+1 media додав, що його команда намагається складні речі пояснити просто:

«Коли людям зрозуміло — їм цікаво»

Також Акім Галімов привідкрив залаштунки створення проєкту «Українські палаци. Золота доба», премʼєра 2 сезону якого нещодавно відбулася на телеканалі 2+2 та в YouTube «Реальна Історія». Часто навіть мешканці населеного пункту, де розташований той чи інший палац, не знають, яка унікальна пам'ятка знаходиться поруч із їхніми домівками.

«Приїжджаєш у село, бачиш там якусь руїну, про яку ніхто не знає, робиш епізод — ми відтворюємо цю руїну в палац, показуємо, як це було і навіть люди, які там живуть, дізнаються, яка перлина знаходиться в їхній громаді», — розповів продюсер. 

Причиною цього є російська ідеологія, яку країна-агресор просувала на наших землях десятиліттями.

«Політика росії полягала в тому, що вони завжди намагалася нас, українців, представити як малоросів. Народ, в яких там є пісеньки, якісь вишиваночки, шаровари… Але жодної серйозної культури. Бо письменники — то тільки Пушкін і так далі… Толстой. І все стосувалося й історії, тобто акцент робився на тому, що у вас не було своєї еліти, своєї аристократії, що ви сільська нація, абсолютно аграрна країна і так далі. Проєкт «Українські палаци. Золота доба» показує абсолютно іншу історію України. Тому що, наприклад, в другому сезоні ми робимо акцент на палацах, пов'язаних із козацькою аристократією. Для багатьох це теж новина, що в козаків була аристократія, що вони не тільки по полях на конях із шаблею бігали. Що це були потужні роди, які мали величезні підприємства, величезні гроші, вони були впливовими і в російській імперії, і в Європі, і скрізь. Вони будували розкішні палаци», — пояснив Акім Галімов. 

Окрім цього, Акім Галімов розповів про свої улюблені історичні фільми, розказав, яке кіно мріє зняти та назвав свій ТОП місць в Україні, які варто побачити кожному. 

Нагадаємо, гостями першого епізоду  «Про кіно для ТеБе» стала команда 1+1 media Big Brave Events на чолі з продюсером  Володимиром Завадюком, яка створює наймасштабніший музичний проєкт в Україні  —  «Голос країни» для телеканалу 1+1 Україна.

Проєкт «Про кіно для ТеБе» доступний для перегляду без додаткової плати на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ. 

Довідково:

Київстар ТБ — спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 370 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці
Клеопатра бувала в Україні: на Поділлі випадково знайшли ДНК єгипетської цариці

Але що правителька далекого Єгипту шукала на наших землях?..

Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон
Телеканал 2+2 запускає новий серіальний сезон

На глядачів чекатимуть прем'єри кількох серіалів власного виробництва…

Читати більше