Американець вимагає компенсацію в мільйон доларів за те, що 17 років відсидів у в'язниці за двійника

Американець вимагає компенсацію в мільйон доларів за те, що 17 років відсидів у в'язниці за двійника
Поширити в соціальних мережах:

Річард Ентоні Джонс відсидів у в'язниці 17 років. Рік тому він вийшов на свободу і тепер вимагає від влади штату Канзас 1,1 мільйона доларів. Вся справа в тому, що Річард був невинний і сидів у в'язниці замість свого двійника.

У 1999 році чоловік напав на жінку і намагався відібрати у неї гаманець. Жінка відбивалася і міцно трималася за своє майно, тоді грабіжник переключився на її телефон. У підсумку телефон йому вдалося відібрати, а жінка впала і подряпала коліна, що стало обтяжуючою обставиною пограбування. Очевидці ідентифікували злочинця як «чоловіка на ім'я Рік, схожого на іспанця або афроамериканця, з довгим волоссям, зачесаним назад». Про це пише bigpikcha.

Свідок записав номер автомобіля спільника грабіжника. За допомогою цих відомостей вдалося вийти на водія. Його привезли до відділку і дали фотографії всіх Річардів і Ріків, що підходили під опис злочинців. Спільник злочинця вказав на фотографію Джонса. На нього ж пізніше вказала і жертва. Але Джонс під час пограбування був на вечірці з нагоди дня народження подруги. Алібі могли підтвердити кілька свідків. Та присяжних в суді цей факт не переконав. Джонса, у якого раніше вже була судимість, посадили у в'язницю на 19 років за звинуваченням у пограбуванні з обтяжливими обставинами. Джонс намагався подати на апеляцію, але програв.

У 2015 році інші ув'язнені почали розповідати Джонсу, що в тюрмі сидить чоловік, дуже на нього схожий, як брат-близнюк. І звуть його теж Рік. Джонс звернувся в організацію, яка допомагає невинно засудженим. Члени організації вистежили Ріка Амоса. Виявилося, що чоловіки і справді схожі: вони майже однакового зросту, важать теж однаково, та ще й приблизно одного віку. І багато фактів біографії Амоса вказують на те, що саме він винен у скоєнні злочину.

У 2017 році вдалося домогтися звільнення Річарда. Тепер він вимагає, щоб влада штату визнали його невинним і виплатили компенсацію в розмірі 1,1 мільйона доларів. Крім того, він хоче домогтися безкоштовної освіти для своїх дочок, медичної страховки для всієї родини за рахунок держави і компенсації витрат на адвоката.

Важко уявити, як містер Джонс зможе почати нове життя без сторонньої допомоги. Він втратив стільки років за гратами, коли міг здобувати освіту і розвивати професійні навички, – йдеться в позові.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Забута історія: перший прапор України на Донбасі з’явився у 1918 році після війни УНР та більшовиків
Ракета «Нептун», яка потопила крейсер «Москва», тепер має нову потужністю та дальність
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b
Життя за межами Землі існує? Телескоп JWST виявив атмосферу на планеті LHS 1140b

Ця планета знаходиться за межами Сонячною системою…

Луцьк випередив Ілона Маска: перша українська електровантажівка підкорює ринок
Українська душа Донбасу: правда, яку приховують і яка нищівна для російської пропаганди
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві
«Загублений світ» розкриє таємницю хрещення Русі та покаже сенсаційні знахідки в сучасному Києві

А також розповість, звідки насправді походить традиція української державності…

Читати більше