Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

57-річний мешканець Туреччини несподівано розкопав під своїм будинком 2000-річне підземне місто

57-річний мешканець Туреччини несподівано розкопав під своїм будинком 2000-річне підземне місто
Поширити в соціальних мережах:

Місто виявилося масштабним, охоплюючи принаймні 300 квадратних метрів…

У Кайсері, Туреччина, 57-річний Мустафа Халіджіоглу випадково виявив під своїм будинком 2000-річне підземне місто і почав його реконструювати. Роботи чоловік веде вже п'ять років, повідомляє турецьке видання Haberturk. Підземне місто, назване «Підземне місто Халіджіоглу», має принаймні два незалежні шари та довжину щонайменше 150-200 метрів.

Мустафа Халіджіоглу почав ремонт свого будинку в Агірнас району Мелікгазі п'ять років тому. Під час очищення території, яка раніше використовувалася як сінник, він виявив підземне місто і почав розкопки за допомогою Фонду захисту та популяризації екологічних і культурних цінностей (ÇEKÜL).

Професор Осман Озсой, представник ÇEKÜL, вказав, що це місто має аналогічність з іншими підземними містами в Каппадокії, і його властивості, такі як кам'яні елементи, механізми та житлові приміщення, абсолютно ідентичні. Місто виявилося масштабним, охоплюючи принаймні 300 квадратних метрів.

Халіджіоглу розповів, що вони працюють над реконструкцією та вивченням історії цього підземного міста протягом останніх п'яти років. Розкопки виявили залишки будівель, які пізніше використовувалися як сховища та сінники, а також були перетворені на сучасні будинки.

Власник підземного міста висловив надію, що його зусилля підтримає держава, і місце стане цікавістю для туристів, які приїжджають в регіон. Робота Халіджіоглу виявилася виснажливою, як матеріально, так і морально, але він вірить, що це підземне місто залишиться спадщиною для майбутніх поколінь.

Читай також:

Фото: haberturk

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше