Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
5 неймовірно варварських традицій світу, що дійшли до сьогодення 2019-03-14

5 неймовірно варварських традицій світу, що дійшли до сьогодення

5 неймовірно варварських традицій світу, що дійшли до сьогодення
satyavijayi.com
Поширити в соціальних мережах:

Дуже вразливим – не читати!

У деяких країнах древні традиції збереглися до наших днів у своєму первозданному вигляді. Сучасному українцю більшість із них важко навіть уявити, та на інших куточках планети вони все ще користуються популярністю.

1. Від хлопчика до чоловіка – через тортури

У Папуа – Нова Гвінея батьки готові все життя заощаджувати, щоб їх сини пройшли ритуал посвяти в чоловіків. Для цього необхідно, щоб із хлопчика вийшла «материнська кров», яка тут вважається нечистою. Спочатку його б’ють, роблять глибокі порізи на грудях та язику, протинають гострими бамбуковими палицями. Важливо, щоб у процесі хлопець не розмовляв із особами жіночої статі та не вживав жодних болезаспокійливих засобів.

Також вважається, що чоловіком стає лише той, хто вступає у гомосексуальний контакт. Таким чином хлопець отримує так зване «чоловіче молоко», і чим більше він його отримає – тим краще для нього. Лише після таких обрядів чоловік може взяти собі дружину та зачати дітей.

африканский обряд

Фото: catforddigitalmedia.com

2. Канібалізм індійських aгхорі

Агхорі – члени однойменної релігійної секти, розповсюдженої в Індії. З індійської мови їх назва перекладається як «безстрашні». Вони поклоняються Шиві – богу, що переміг смерть, а головним способом його вшанування вважають поїдання людської плоті.

Своє духовне просвітлення агхорі умовно розділяють на три етапи. На першій стадії учень повністю відмовляється від м’яса і їсть власні екскременти. На другій, щоб втамувати голод, дозволяється вбивати бездомних собак. І лише на третьому етапі агхорі дарують честь взяти участь у ритуалах з поїдання трупів людей.

Метою цих випробувань є відмова від поняття «неприємний». Справжній агхорі приймає все, що є у світі, як частину Бога та не боїться смерті. Тому свій побут вони оточують її атрибутами, наприклад, людськими черепами та попелом, а також не цураються їсти гнилу людську плоть, пити сечу чи вступати у ритуальні сексуальні контакти з повіями під час їх менструації.

агхори

Фото: allhardwoodflooring.info

3. Політ немовлят з висоти

На південному заході Індії вірять: щоб немовля виросло здоровим та щасливим, його необхідно скинути з висоти. Такий обряд проводять у храмі Грішневор. Жрець скидає немовля зі стіни близько 10 метрів висотою, а знизу родичі з ковдрою мають його ловити. Не всі новонароджені переживають це випробування, хоча попереду ще одне.

Після падіння малюк не повертається в руки батьків. Його передають натовпу незнайомців, і поки він не пройде їх усі – не повернеться. На обряд збирається багато людей, адже індійці вірять: дотик до немовляти, який пройшов ритуал, принесе їм щастя.

сбрасывание младенца со стены в Индии

Фото: insanhaber.com

4. Танець Сонця

Як наші пращури-язичники поклонялися Сонцю, так деякі племена роблять і по сьогодні. Американські індіанці попри заборони уряду США продовжують вшановувати небесне світило так званим Танцем Сонця.

Посеред галявини встановлюється стовп, а до його вершини приєднуються канати. Така конструкція символізує Дерево Життя. На інших кінцях канату – гачки, що чіпляються за груди індіанця. Під співи і танці племені він впадає у транс. Декілька годин підряд він танцює, причеплений до канатів, після чого повинен вирватися.

танец солнца

Фото: internetmodeler.com

5. Краса потребує жертв

Деякі жінки ладні здійснювати з собою різні маніпуляції, щоб тільки вийти заміж. Та жителі Мавританії пішли далі. Еталоном жіночої краси для місцевих чоловіків є гладка жінка, тому своїх дівчат перед весіллям вони відгодовують, наче худобу.

Обряд насильного відгодовування був започаткований ще в 11 столітті і здобув назву Leblouh. Сватати дівчину прийнято у віці 5-9 років – саме тоді вона і починає набирати вагу до майбутнього весілля.

У 12 років дівчина має важити від 80 до 120 кг, щоб сподобатися своєму судженому. Буває, що в домашніх умовах відгодувати дівчат до такої маси не вдається. Тоді їх відправляють на спеціальні ферми – і це досить розповсюджена практика у місцевих жителів.

Такий же принцип сповідують чоловіки у вихованні дітей. Худі діти для них – це найбільший сором.

мавританская женщина

Фото: scoopnest.com

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Електрокари – автомобілі майбутнього?
Електрокари – автомобілі майбутнього?

Плюси та мінуси використання авто на електриці.

Як поцілунки впливають на ваше здоров’я та самопочуття
Як поцілунки впливають на ваше здоров’я та самопочуття

Цілуватися корисно щодня! Дізнайтеся чому.

ТОП-10 найпопулярніших наукових міфів
ТОП-10 найпопулярніших наукових міфів

Ви будете здивовані, але більшість теорій, у які ви дотепер вірили, виявилися оманою.

Німецькі інженери створили «літаючого» офіціанта (Відео)
Німецькі інженери створили «літаючого» офіціанта (Відео)

Інженери з Німеччини побудували прототип дрона, який виконує функцію літаючої таці в розумному будинку.

10 продуктів, які можна вживати після терміну придатності
10 продуктів, які можна вживати після терміну придатності

Якщо ви викидаєте у смітник все, у чого вийшов термін придатності – читати обов’язково! Можливо, ви даремно витрачаєте зайві гроші.

Смішно і страшно: 10 найбільш дивних фобій
Смішно і страшно: 10 найбільш дивних фобій

У страху очі великі? Ні, великими вони будуть у вас – від подиву, що такі фобії існують!

Читати більше