Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
10 речей, які мали б називатися інакше 2018-12-05

10 речей, які мали б називатися інакше

10 речей, які мали б називатися інакше
Поширити в соціальних мережах:

В деякі назви просто важко повірити!

Google – Backrub


Одне з найдивніших оригінальних імен стосується Google, який, вірите чи ні, мав називатися Backrub. Уявіть, що бекрабите щось, а не гуглите? Звучить смішно, чи не так? Ще у 1996 році це була назва компанії, але потім її було змінено на Google у 1997 році.

Friends ("Друзі") – Six Of One ("Одного поля ягідки")


Інколи одне маленьке рішення може повністю змінити все. Так, ще в 2012 році видання Vanity Fair випустило матеріал, у якому відверто розповіло про всі речі, які могли б бути зовсім іншими у шоу "Друзі". Наприклад, Кортні Кокс спочатку мала грати Рейчел Грін, але вона вирішила грати Моніку. Але найважливіша частина – це назва серіалу, яка мала б звучати як "Одного поля ягідки".

Queen ("Квін") – Smile ("Усмішка")


Немає більш жорсткої назви, аніж "Усмішка". Уявіть собі легендарну, неймовірну, унікальну групу, а потім назвіть її "Усмішка" – просто жахливо. Отже, важко повірити, що така видатна група, як "Квін" могла б називати себе так позитивно.

Pepsi ("Пепсі") – Brad's Drink ("Напій Бреда")


Хто б міг подумати, що до 1898 року ви могли б насолоджувася не холодним Пепсі, а Бредом? І хто цей Бред? Коли творець Калеб Бредгам винайшов Пепсі ще в 1893 році, він назвав його своїм прізвищем, але через шість років він змінив його. Таким чином, в 1902 році народилася "Пепсі-Кола".

Nike ("Найк") – Blue Ribbon Sports ("Блу Ріббон Спортс")


Уявіть собі, що на ваших спортивних шортах блакитний логотип зі стрічок, а не пташечка? Це могло би статись, якби логотип фірми Найк не змінився ще в 1971 році. Саме ім'я "Nike" пішло від імені грецької богині перемоги, а знаменитий логотип символізує крило богині.

Playboy ("Плейбой") – Stag Party ("Парубоцька вечірка")


Кожен хлопець мріяв би влаштувати вечірку у маєтку Playboy. Можливо, саме через це журнал мав би називатись "Парубоцька вечірка" (Stag Party). Але перед публікацією свого журналу компанія отримала лист від видання "Stag", в якому говориться, що назва журналу Х’ю Хефнера порушує закон. Тому Хефнер швидко змінив її на Playboy.

Softball (Софтбол) – Kitten Ball ("Кіттен-бол")


Перший в історії софтбольний матч відбувся в 1887 році між Єльським університетом та студентами Гарвардського університету. У той час гру називали  бейсбоу приміщенні, але досить швидко, в 1889 році, правила гри були змінені, і вона стала проводитись на відкритому повітрі. Потім, у 1895 році, ця гра була була відома як "кіттен-бол" або "діамантовий м’яч" (інші назви включали "лимонний мяч" та "гарбузовий м'яч"),  назву софтболу остаточно було встановлено в 1926 році.

Paypal – Confinity


"У вас є Конфініті?" Ніколи не чули, як хтось каже це? Звичайно, тому що ще в червні 2001 року ця величезна всесвітня компанія була перейменована у Paypal. Її перша назва було злиттям слів впевненість та нескінченність, але здається, що засновники не були впевнені в цьому імені.

Firefox – Firebird


Якщо б назва "Firebird" була б незайнятою, ви би використовували ваш браузер Internet Explorer для завантаження "Firebird", а не "Firefox". На думку компанії, "це схоже на Firebird. Легко запам'ятати. Звучить гарно та унікально. Нам це подобається ".

Starbucks – Cargo House


Відкрита у 1971 році, ця кав'ярня отримав назву "Кава Starbucks, чай та спеції". Пізніше, у 1983 році, генеральний директор компанії Starbucks, Говард Шульц покинув компанію та відкрив власну кав'ярню під назвою II Giornale. Через чотири роки він повернувся, придбав оригінальну компанію і вирішив залишити ім'я "Старбакс". Однак до цього одним із найменувань, які використовувала компанія, було "Cargo House", яка за словами співзасновника Гордона Боукера була "жахливою, страшною помилкою".

За матеріалами Вoredpanda

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Так просто: Apple запатентує «розумну каблучку»
Так просто: Apple запатентує «розумну каблучку»

Пристрій нагадує Apple Watch в мініатюрі.

5 найцікавіших фактів про ведучу Олександру Лободу
5 найцікавіших фактів про ведучу Олександру Лободу

Дізнайся більше про улюблену телезірку.

Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)
Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)

Поглянь на їхнє істинне обличчя…

Нову рекламу BMW зняли в Києві (відео)
Нову рекламу BMW зняли в Києві (відео)

Напевно, наші краєвиди якнайкраще пасують цій машині.

Австралійці бачили тварину, яку 80 років вважають вимерлою
Вчені винайшли кепку, яка лікує від облисіння
Вчені винайшли кепку, яка лікує від облисіння

Обіцяють – це не лише зручно, а й напрочуд ефективно.

Читати більше