0:0 в Анталії – мирний підсумок футбольного року збірної України Андрія Шевченка

Поширити в соціальних мережах:

Останній матч збірної України у 2018 році відбувся в Туреччині. І завершився нічийним рахунком.

Товариський поєдинок, який перенесли із Дніпра в Анталію, за проханням Мірчі Луческу, проходив на жахливому полі стадіону Анталія-Арена.

Про матч розповідає footballhub.

Андрій Шевченко після невдалого експерименту з тактикою у матчі з словаками повернувся до звичайної схеми з 4 оборонцями. Єдиною новацією (вимушеною) стала поява Віктора Коваленка на вістрі атаки, адже Яремчук не встиг відновитися.

У середині першого тайму підопічні Шевченка створили справжній небезпечний момент. Циганков обігрався з Коваленком і після передачі останнього вийшов віч-на-віч із Сінаном Болатом, але ударом з правої переграти голкіпера турецької команди не вдалося – сейв воротаря.

До перерви вдалося забити лише туркам. Ундер навісив на лінію воротарського майданчика, де найспритнішим виявився Каан Айхан, удар захисника німецької Фортуни був влучним, але за секунду до голу арбітр зафіксував порушення Унала проти Пластуна (поштовх в спину). Рахунок на табло 0:0.

Початок другого тайму був ідентичний першому. Майже одразу Туреччина мала виходити вперед.

Тиск підопічних Луческу продовжився і турки знову забили гол, який не відобразився на табло. Ундер подав зі штрафного на Ертугрула, той скинув на Сеюджю і центральний захисник забив – рефері гол скасував через офсайд у Ертугрула.

Шевченко спробував освіжити гру замінами. По перерві на полі замість Шапаренка з’явився Малиновський, а згодом тренер збірної оновив фланги атаки, замінив Коноплянку і Циганкова (вийшли Болбат і Швед).

Перше реальне загострення від українців сталося на 76 хвилині. Болбат віддав на набігаючого Зінченка, якому не вдалося у ближньому бою переграти Сінана Болата.

На цьому у матчі небезпечні моменти і закінчилися. Із знакових подій останніх 15 хвилин матчу – дебют Шведа за головну команду України.

ФОТО на обкладинці: Офіційний сайт FFU, авторства Павла Кубанова