Злісний порушник: Петро Порошенко заборгував за оренду розкішного офісу більше 20 млн гривень

Гроші
Злісний порушник: Петро Порошенко заборгував за оренду розкішного офісу більше 20 млн гривень
Поширити в соціальних мережах:

На колишнього президента України поскаржилися до суду…

Директор і адвокати «Підприємства Київ» поскаржилися на колишнього президента України Петра Порошенка і навіть подали позов проти його партії «Європейська солідарність». А все через злісне недотримання умов договору оренди.

Справа в тому, що партія екс-президента орендувала помешкання в елітному та історичному районі Києва – на Печерську. За договором вони мали сплачувати 500 тис гривень на місяць, проте, за словами директора «Підприємства Київ», якому належить помешкання, нічого за три роки так і не заплатили.

«У 2019 році, коли сюди зайшов головний осередок партії Петра Олексійовича, вони проплатили до грудня і потім перестали платити. На питання і неодноразові звернення в усній формі відповідали, що все заплатимо, не переживайте. Пройшов час, але ніхто нічого не заплатив», - каже головний директор ТОВ «Підприємство Київ» Дмитро Когут.

Згодом адвокати підприємства подали позов до суду на партію «Європейська солідарність». Суддя став на бік орендодавців і присудив Петру Порошенко виплати борг із пенею та інфляційними втратами

«Загальна сума заборгованості на сьогодні складає вже більше 20 млн гривень», - розповіла адвокат ТОВ «Підприємство Київ» Ірина Кобець.

Проте ані партія, ані її керівник не збираються повертати борги. Один із їхніх аргументів це те, що держава їх не фінансує і у них немає коштів для сплати оренди.

«Ми зробили офіційні запити і отримали відповіді, що як у 2019 так і у 2021 роках фінансування політичної партії було», - каже Ірина Кобець.

Тобто усі ці роки із наших кишень «Європейській солідарності» платили справно – загалом близько 140 млн гривень, як встановив суд. Але ж куди поділися гроші? І чому в офісі партії журналістам проекту «Гроші» погрожували пістолетом, коли вони приїхали дізнатися про точку зору з цього питання у самого Петра Олексійовича? Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
Читати більше