Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ядерний удар: що буде з росією та путіним особисто, якщо у бік України таки направлять ядерну зброю?

Гроші
Ядерний удар: що буде з росією та путіним особисто, якщо у бік України таки направлять ядерну зброю?
Поширити в соціальних мережах:

Путін втратив усе розпочавши війну в Україні…

Путін втратив усе розпочавши війну в Україні, а його «непереможна» армія показала максимальну неефективність, економіка росії йде на дно, санкційний тиск безпрецедентний і все, що в нього залишилося – це мобілізація, яка свідомо провалилася. Тому у російського диктатора залишається лише один козир – тактична ядерна зброя. Давайте розберемо, що буде якщо путін таки віддасть наказ про його запуск і чи переживе він це взагалі? Відповідають експерти.

Віктор Бобиренко, експерт Бюро аналізу політики:

«Віддавши такий наказ, чи виживе сам путін? Я думаю, що в кремлі небагато охочих скуштувати ядерну війну. Але навіть якщо йому і дадуть його запустити, то тактична ядерна зброя жодним чином не вплине на розстановку сил на фронті, а відповідь швидко прилетить. Перове – потоне одразу весь чорноморський флот за раз».

Андрій Піонтковський, російський політичний діяч та журналіст:

«У нього на столі немає кнопки. Введення ядерної зброї досить складна процедура, в якій повинні брати участь десятки офіцерів і не всі ці люди збожеволіли. Путін знає, що захід відповість. Це буде нищівно і торкнеться його особисто, тобто перекладаючи простою мовою, путіна просто вб'ють».

Іван Ступак, військовий експерт:

«Ймовірність є, але вона не дуже висока. Росія ніколи не зможе обґрунтувати ведення ядерної зброї по місту. Це відгорне навіть Північну Корею від неї».

Олег Жданов, військовий експерт:

«Не має сенсу кидати на батальйон такий боєприпас. США чітко знає місця зберігання всіх боєзарядів, тому що це верифікувалося згідно з договором про нерозповсюдження ядерного озброєння. Якщо будуть лише розмови чи спроби вивезти ядерний заряд із місць зберігання, цілком можливий варіант завдання превентивного удару звичайною зброєю для того, щоб цього не допустити. Такі можливості США мають».

Михайло Ходорковський, російський підприємець, громадський та політичний діяч:

«Путін чудово розуміє, що місце дислокації його та всіх центрів управління досить добре відоме і спроба застосування ядерної зброї призведе до негайного удару у відповідь».

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше