«У росії не залишиться військових інструментів» - Кирило Буданов про те, що за весну росія вичерпає усі ресурси для війни

Гроші
«У росії не залишиться військових інструментів» - Кирило Буданов про те, що за весну росія вичерпає усі ресурси для війни
Поширити в соціальних мережах:

Українська розвідка дала прогноз на найближче майбутнє...

ГУР України повідомило, що росія вже витратила величезні обсяги людських ресурсів, озброєння та матеріалів. Крім того, її економіка та виробництво не в силі покрити ці втрати.

«Вони змінили свою військову мету командування. – каже керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. – Якщо навесні цього року російські військові не зможуть досягти мети, то у них не залишиться військових інструментів».

З цією думкою згодні й військові експерти. Насамперед, росії немає ким воювати, якщо говорити про професійних військових. Тому що, для їх якісної підготовки потрібні роки, яких у рф немає. Також країна-терорист відчуває дуже велику нестачу боєприпасів. Наприклад, на початку повномасштабного вторгнення рф вистрілювала до 70-80 тисяч артилерійських снарядів на добу, а зараз у кілька разів менше – 15 тисяч на добу.

«Травень – це буде менше 10 тисяч пострілів. Я не виключаю, що взагалі до середини літа – десь до липня – війська росії вийдуть на здійснення пострілів на добу виключно із розрахунку їх виробничих потужностей. Тобто, що можуть зробити, то й відстрілюють – це близько 4-5 тисяч пострілів на добу, якщо, звичайно ж, рф не отримає підтримки снарядами від якоїсь третьої сторони», - каже військово-політичний оглядач групи «Інформаційний опір» Олександр Коваленко.

А що з цього приводу говорить розвідка західних партнерів України – дивіться у відео:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше