Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Трофейні танки та саморобна «кольчуга»: як працюють танкісти-штурмовики на передовій в Україні?

Гроші
Трофейні танки та саморобна «кольчуга»: як працюють танкісти-штурмовики на передовій в Україні?
Поширити в соціальних мережах:

Завдяки «ленд-лізу від росії», на озброєнні України стало значно більше танків…

Військові операції в Україні продовжуються і танки відіграють важливу роль у виконанні бойових завдань на передовій. Вони забезпечують потужне вогневе прикриття для піхоти та інших підрозділів, які проводять штурмові операції. Танкісти можуть наближатися до бліндажів супротивника, забезпечуючи в такий спосіб підтримку своїм побратимам на полі бою.

Кожна військова техніка на вагу золота в українських захисників, але завдяки «ленд-лізу від росії», на озброєнні України побільшало танків. Трофейні танки, такі як Т-80У та новітні модернізовані моделі, стали частиною українських сил і використовувалися в ході Харківської операції минулого року.

Противник часто застосовує керовані протитанкові ракети, щоби зупинити українські бойові машини. Для захисту екіпажів танкісти самі виготовляють спеціальну додаткову броню, яка називається «кольчуга». Ці захисні конструкції розташовуються на вежі бойової машини та здатні вберегти екіпаж.

Робота всередині танка вимагає досвіду та професіоналізму, і екіпажі ретельно готуються до виконання бойових завдань. Екіпаж танка зазвичай складається з трьох осіб: командира, навідника та водія. Навідник контролює приціл і може керувати вежею танка, змінюючи напрямок вогню. Водій, у свою чергу, забезпечує маневрування та пересування бойової машини.

Трофейні танки, захисні конструкції, та професіоналізм екіпажів відіграють вирішальну роль у забезпеченні безпеки та виконанні бойових місій.

Подробиці – у сюжеті:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше