Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Таємниця смерті артиста Мурата Насирова: путін наказав «вирішити питання» зі співаком через ревнощі до кабаєвої?

Гроші
Таємниця смерті артиста Мурата Насирова: путін наказав «вирішити питання» зі співаком через ревнощі до кабаєвої?
Поширити в соціальних мережах:

Така робота – звичайна справа для російських спецслужб…

Життя російського співака Мурата Насирова, пісні якого знали та любили всі жителі країн колишнього СРСР, трагічно обірвалося 2007 року. Тоді справу закрили як нещасний випадок, нібито через творчу кризу, яку на той момент відчував артист. Ось тільки багато тих, хто знав Насирова особисто, заявляли, що співак не міг накласти на себе руки, оскільки у нього було заплановане весілля і вже організовувалося чимало сольних концертів. І справді в загибелі Мурата було багато дивних моментів, які стали зрозумілими з появою новини в російському телеграм каналі «генерал СЗР». У ній було написано, що «вирішити питання» з Муратом Насировим наказав сам володимир путін через свою кохану аліну кабаєву!

«2006 року аліна кабаєва, яка на той час вже залишила великий спорт, розвиває любовні відносини з президентом росії володимиром путіним. Кабаєва опиняється під щільною опікою довірених осіб президента із ФСТ», - пише «генерал СЗР»

І це справді так. У путіна були найсерйозніші наміри щодо коханої жінки і не дивно, що її вела Федеральна служба охорони. Путін – кадровий розвідник, який вийшов із КДБ, і який звик нікому не довіряти. Але ще він: старший за кабаєву на 31 рік, нижчий на зріст і шалено закоханий, що робить його ще й шалено ревнивим до неї.

«Кабаєва у розмовах з подругами мала необережність поділитися спогадами про роман із Муратом Насировим і назвала його найкращим чоловіком, який у неї був і сказав, що вона досі любить його (і це вже під час стосунків із путіним). За словами кабаєвої, Насиров був дуже схожий на її батька в молодості», - пише телеграм канал «генерал СЗР».

Виходило, що у путіна є суперник – молодший, красивіший і, що найнеприємніше для закоханого президента, Мурат, як і раніше, жив у серці аліни кабаєвої. Мабуть, цього невпевнений у собі диктатор, винести не міг

«Запис цих розмов надали путіну наприкінці листопада 2006 року, через кілька днів путін попросив ніколая патрушева вирішити питання з насировим раз і назавжди», - пише «генерал СВР».

А далі була звичайна робота російських спецслужб, яку вони виконували неодноразово. Подробиці – у сюжеті:

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Незрячий Вінницький волонтер із друзями створили мобільну артилерійську установку «міні-хаймерс»
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» – «Олександрія»
«Ми проїхали «дев'ять кіл пекла»: історія поліцейського з Херсона, який вивозив вагітну дружину з окупації
Доісторичні птахи птерозаври серед нас? Загадкові зустрічі з гігантськими істотами в Америці!
Давно втрачені скарби та храм знайшли підводні археологи серед затонулого стародавнього міста у Єгипті
Читати більше