Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Росія – узурпатор місця СРСР в ООН»: росія незаконно стала членом Ради Безпеки ООН і Україна має намір це виправити

Гроші
«Росія – узурпатор місця СРСР в ООН»: росія незаконно стала членом Ради Безпеки ООН і Україна має намір це виправити
Поширити в соціальних мережах:

Організація була створена для підтримки миру на планеті, але ...

Рада Безпеки ООН з'явилася у жовтні 1945 року після перемоги над фашистською Німеччиною. Організація була створена для підтримки миру на планеті та недопущення помилок Другої світової війни. Але останнім часом завдяки росії, засідання ООН перетворилися на балаган з розповідями про бойових комарів, біолабораторії та брудну ядерну бомбу.

«Щодо України, то вона (росія) все блокувала. Тобто будь-які резолюції, які їм не подобалися і де згадувалася агресія росії проти України, чи будь-які спроби дати оцінки того, що витворяє рф», - каже політолог Тарас Загородній.

Здається, що найлогічніше – виключити росію з організації миру. Проте, за статутом ООН позбавлення будь-якої країни права статусу країни-учасниці ООН навіть не прописано. Але Україна знайшла можливість це зробити, і порушить питання про виключення росії з ради ООН вже найближчим часом:

«Росія помилково вважає питання врегульованим, посилаючись на те, що вже 24 грудня 1991 року, а в публічній площині – 31 грудня 1991 року в Раді безпеки ООН з'явилася табличка з її назвою. Насправді, згідно зі статутом ООН для цього не було, і досі немає жодних легітимних підстав. Таким чином, росія ніколи не проходила правомірної процедури набуття членства і займає місце СРСР у Раді Безпеки ООН незаконно. З юридичної та політичної точки зору може бути тільки один висновок: росія – узурпатор місця Радянського Союзу в Раді Безпеки ООН».

Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше