Прошиває броню танків, як гарячий ніж масло: Польща покращить танки Abrams снарядами із збідненим ураном

Гроші
Прошиває броню танків, як гарячий ніж масло: Польща покращить танки Abrams снарядами із збідненим ураном
Поширити в соціальних мережах:

Росія вже відреагувала на цю заяву…

Після купівлі у США танків Abrams, Польща заявила про можливе розміщення на її території заводу з ремонту та обслуговування танків цього виду по всій Європі. Крім цього, Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький наполягає на виробництві боєприпасів із збідненим ураном. Ця новина активно почала обговорюватися на федеральних каналах рф і викликала, м'яко кажучи, паніку. Російські пропагандисти почали говорити про загрозу уранового зараження територій, мовляв, американські боєприпаси світяться від радіації.

«Збіднений уран – це просто метал із високою щільністю. Тому стрижневик снаряда роблять не заради якогось зараження місцевості, а тому що його бронебійні якості значно вищі. І застосовується він вже понад 300 років і весь цей час навколо нього з'являються різного роду інсинуації, мовляв, через 10 років бійці, які служили в тих місцях, де використовувалися ці снаряди, стали частіше хворіти та інше. Перевірка та статистика завжди показує, що це маячня. Виходячи з цієї логіки, то стріляючи ядрами з гармат, теж можна говорити про ядерне опромінення», - говорить військовий експерт Кирило Сазонов.

Насправді ж, військові експерти впевнені – кремль просто панічно боїться, що Польща, слідом за Британією, почне постачати таке озброєння ЗСУ. Снаряди із збідненим ураном мають величезну пробивну здатність, прошиваючи броню російських танків, як гарячий ніж масло. Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Палеонтологічна сенсація: вчені вперше показали скам'янілі рештки «китайського дракона», віком 240 млн років
Робили і використовували складні композитні матеріали: вчені виявили несподівані аспекти інтелекту неандертальців
Дивовижна історія порятунку: 20-річна жінка – єдина, хто вижив в авіакатастрофі, впавши з висоти 5200 метрів
Українська природа у вогні війни: росія знищила частину унікальної екосистеми України
Читати більше