Упертість, незговірливість і, незважаючи ні на що, тепла дружба з путіним…
Упертість, незговірливість і, незважаючи ні на що, тепла дружба з путіним. Уряд Угорщини прославився тим, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну ввів на своїй території надзвичайний стан, блокував то виділення союзниками озброєння, то запровадження санкцій, а за своє «так» вимагав особливих винятків із списків санкцій. Наприклад, одіозного російського патріарха Кирила. Саме Угорщина блокувала запровадження нафтового ембарго у шостому пакеті санкцій.
Орієнтири Угорщини далекі від європейських і про це керівництву країни вже не раз натякали у Європарламенті. Більше того, Угорщина перебуває під внутрішніми санкціями ЄС здебільшого через корупцію в країні. Але цікаво те, що виключити країну з Євросоюзу на даний момент неможливо – поки що такої процедури не існує. Однак, піти на такий крок може сам уряд країни, як свого часу це зробила Великобританія. Але чи підтримає таку ініціативу народ – дивіться у сюжеті:
Читайте також:
- Страх ядерної війни чи розрахунок: чому США досі не визнали росію країною-спонсором тероризму
- Святкування 875-річчя москви: путін відзначив здачу Ізюму багатомільйонними феєрверками по всій столиці
- Віддати $1 млрд, перевести активи та перереєструвати бізнес в Україні: на що готовий російський олігарх, щоб вибратися з-під санкцій