А бажання «піти» має бути узгоджене зі спеціально-створеною комісією...
Загальна річна виручка закордонних підприємств, які з тієї чи іншої причини досі працюють на ринку росії, становить майже $300 млрд. Це, майже п'ята частина ВВП країни-терориста. Звичайно ж, відпускати такі гроші зі своєї кишені росія не хоче і нещодавно запровадила нові економічні закони, згідно з якими тепер потрібно заплатити не тільки за те, щоб почати бізнес в рф, а й за те, щоб вийти з російського ринку. А бажання «піти» має бути узгоджене з так званою «урядовою комісією з іноземних інвестицій», їй і належить віддати десятину після закінчення угоди.
«Ті обмеження, які запроваджуються кремлем для іноземних компаній, нагадує рекет у чистому вигляді. Тобто, ти можеш робити все, що хочеш, але заплати нам за це данину», – каже економіст Анатолій Амелін.
Крім того, за словами експертів, росія запроваджуючи такі закони, вирішує одразу два завдання – наповнення бюджету та отримання контролю над іноземними технологіями.
«Багато західних компаній та виробництва, йдучи не мали змоги вивести обладнання і таким чином росія отримала доступ до іноземного, технологічного обладнання, яке можна скопіювати або використовувати для своєї діяльності. Але те, що робить кремль – це дуже потужний цвях у кришку труни російської економіки, бо тепер компанії сто разів подумають, чи починати бізнес з такими умовами у рф», - каже економіст Анатолій Амелін.
Але крах економіки росії в кремлі мало кого хвилює. Чому – дивись у сюжеті:
Читайте також:
- Бронетранспортери нового покоління Rosomak: основні характеристики та переваги на полі бою
- 25-річна українка покинула навчання в американському університеті, аби повернутися на Батьківщину та стати військовим фотографом
- Нова військова колаборація: росія, Китай та Іран об'єднуються та створюють загрозу для США
фото: скріншот з відеосюжету