Окрім головного подарунка, керівнику кремля побажали багато чого «доброго»...
7 жовтня головному диктатору та злочинцеві 21 століття володимиру путіну виповнилося 70 років. Головним подарунком ювіляра став підрив Кримського мосту, гордості росії та особисто путіна, символу стабільності та могутності росії. І хоча його подарували наступного дня, 8 жовтня, він затьмарив усі попередні.
То як оригінально привітали путіна з 70-річчям у світі?
Міністр оборони Чехії Яна Чорнохова сфотографувалася у футболці з написом F**k you Putin, а в мережі написала:
«Я дякую друзям з колекції Gift for Putin за подарунок для мене. Коли ще я маю одягнути їхню футболку, як не 7 жовтня, і висловити свою громадянську позицію щодо одного з найбільших злочинців нашої епохи. Скоро ми переможемо»
Міністр оборони Литви Арвідас Анушаушкас розповів, як литовці збирають гроші на «феєрверк» для путіна:
«Сьогодні путіну з нагоди дня народження подарували новий столик та бінокль для спілкування з відвідувачами. Литовці збирають гроші на якийсь «фейєрверк».
Західні ЗМІ не поскупилися на побажання. Американське видання Newsweek писало, що це буде для путіна найгірший день народження:
«Путиінський режим почав давати тріщини через провали вс рф, які пояснюються успішними контрнаступами української армії».
Британське видання The Daily Mirror йде далі і цинічно пророкує путіну останні місяці правління:
«Близько 35 разів консультувався з онкологами і навіть приймав ванни, наповнені кров'ю молодих оленів».
Телеканал Sky News не забув нагадати про чорні плями в кар'єрі путіна:
«Війна в Чечні, трагедія з атомним підводним човном «Курськ», захоплення заручників під час мюзиклу «Норд-Ост», теракт у Беслані, вторгнення до Грузії, анексія Криму, війна на Донбасі, інтервенція до Сирії, а також повномасштабне вторгнення в Україну».
А видання The Washington Post до 70-річчя путіна називає головного його наступника:
«Наступник, який покладе на путіна провину за війну, має бути прийнятним для еліти центристом, який міг би покласти край збройному конфлікту та навести мости із Заходом. У цьому контексті фігурує Сергій Собянін. Перспектива того, що російська еліта виступить проти путіна, здається віддаленою, але росія має історію безладної зміни режиму – в 1917 і в 1991 роках».
А як же привітали найкривавішого диктатора 21 століття його посіпаки та дружні країни росії – дивіться у сюжеті:
Читайте також: