Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Атакували ядерні лабораторії та заважають розслідуванню військових злочинів рф в Україні: Reuters оприлюднило назву секретного хакерського угруповання кремля

Гроші
Атакували ядерні лабораторії та заважають розслідуванню військових злочинів рф в Україні: Reuters оприлюднило назву секретного хакерського угруповання кремля
Поширити в соціальних мережах:

Російський уряд є світовим лідером у галузі хакерських атак…

Західні чиновники заявляють про те, що росія використовує кібершпигунство, щоб стежити за іноземними урядами та галузями для отримання конкурентної переваги. Так нещодавно інформаційне агентство Reuters повідомило про те, що журналістам вдалося зібрати докази і навіть вийти на одного з російських хакерів угруповання Cold River, який зробив низку помилок, завдяки яким все й розсекретилося.

«Це одна з найважливіших хакерських груп, про які ви ніколи не чули. Вони беруть участь у прямій підтримці інформаційних операцій кремля», - каже віце-президент з розвідки американської компанії про кібербезпеку CrowdStrike Адам Мейєрс.

Російські хакери з особливо активізувалися 24 лютого 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. Наприклад, минулого літа вони атакували три ядерні лабораторії у США. Нині ж намагаються втрутитися у міжнародний правовий сектор, де розслідуються військові злочини, скоєні російською армією в Україні.

Але фатальна помилка, здійснена одним із учасників цього хакер-угруповання з росії, дозволила не тільки дізнатися, хто за цим стоїть, але й вирахувати ПІБ одного з виконавців, його місце перебування та навіть номер телефону. Хто він і як відповів на запитання журналістів – дивіться у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше