Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Західні ракети Zuni налякали росіян, навіть ще не доїхавши до України: як рос-тв заспокоює своїх співгромадян?

Гроші
Західні ракети Zuni налякали росіян, навіть ще не доїхавши до України: як рос-тв заспокоює своїх співгромадян?
Поширити в соціальних мережах:

Ракета Zuni здатна знищувати як бронетехніку, так і живу силу ворога…

Нещодавно ми розповідали про новий пакет допомоги від США, який Президент України Володимир Зеленський назвав «рекордним». У ньому є й ракети Zuni класу «повітря-земля», які можуть нести понад 25 кілограмів вибухівки зі швидкістю понад 700 м/с кожна. Здатні знищувати як бронетехніку, так і живу силу ворога. Має всі шанси стати головною проблемою російської піхоти.

«Цілі цієї ракети можуть бути будь-які, але пріоритетні – це піхота. Незалежно від того перебувають вони на марші, у наступі чи обороні. Просто змінюється тип боєголовки», - кажуть військові експерти.

На рос-тв поспішили заспокоїти своїх співгромадян, мовляв, Україна все одно не зможе використати ракети Zuni, адже її кріплення спроектовані під західну авіацію і до української не підходять. Однак видавати бажане за дійсне у росіян стало вже традицією, адже проблема вирішується вкрай просто.

«Потрібно просто зробити перехідник на пусковому контейнері, де знаходяться чотири ракети і підвести 25 вольт для їхнього старту. А що таке перехідник для пускової установки? Це проста металева балка. Нічого надприродного в адаптації наших літаків немає», - кажуть військові експерти.

До того ж, на озброєнні країн НАТО є авіація ідентична до української. Наприклад, такі як: МІГ-29, Мі-8 або МІГ-24. Отже, можливість перевірити використання Zuni з пострадянської техніки була. Та й ніхто не став би відправляти чотири тисячі ракет, якими не можна скористатися. Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше