Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Перший в ЄС застосунок, що дозволяє заздалегідь сплатити дорожні збори на платних дорогах, створили українці

ДЖЕДАІ
Перший в ЄС застосунок, що дозволяє заздалегідь сплатити дорожні збори на платних дорогах, створили українці
Поширити в соціальних мережах:

Можна оплачувати дорожні збори, оминати черги на оплату готівкою та …

За словами авторів застосунку, eTOLLs зроблений для українців, які вимушено виїхали за кордон або планують поїздку у Європу, а також для європейців, що планують відпочинок чи відрядження. Користуватися додатком можна на будь-якій території ЄС. Купувати віньєтки можна для платних доріг Чехії, Словаччини, Словенії, Румунії, Австрії, Болгарії та Угорщини. Згодом кількість країн розшириться. Про це повідомляє ШоТам.

«Проїхавши платною трасою і не купивши віньєтки, можна заплатити великий штраф, якщо зупинить поліція. Ситуацію погіршує незнання мови країни. Крім того, в Європі процес купівлі віньєтки не завжди є зручним та діджиталізованим. Додаток eTOLLs має на меті спростити цю процедуру», – пояснюють розробники.

Над застосунком eTOLLs EU працювала українська команда – засновники сервісу для перевірки та оплати штрафів Штрафи UA. Розробка нової програми стартувала у червні 2022 року, офіційний запуск відбувся у лютому 2023 року. 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

За допомогою програми eTOLLs можна оплачувати дорожні збори, оминати черги на оплату готівкою та проводити наперед платежі за проїзд платною трасою. Крім того, в застосунку зібрана вся необхідна інформація про тарифи. Вже в наступній ітерації можна буде зручно прокласти маршрут від пункту А до пункту Б. Рішення покаже платні ділянки траси та скільки це коштуватиме.

Придбати віньєтку дуже просто: достатньо ввести номер авто, перевірити інформацію, обрати країну подорожі, додати контактні дані, вибрати зручний метод сплати та власне купити віньєтку. Також у майбутньому у додатку буде передбачена соціальна складова. Поки що тривають перемовини з благодійними фондами. Можна буде добровільно перерахувати певну суму на пожертву для ЗСУ.

Крім того, в разі потреби своєчасно приходить пуш-повідомлення про закінчення терміну дії попередньої віньєтки. Додаток безкоштовний, завантажити можна за цим посиланням

Читайте також:

Фото: надане Шотам

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

У Гаазькому суді відреагували на погрози росії через ордер на арешт путіна
У Гаазькому суді відреагували на погрози росії через ордер на арешт путіна

Нагадаємо, що в рф погрожують «вдарити по європейських судах і будинках прокуратури»…

Колишній директор Філадельфійського монетного двору переплавив фарбу з даху старої церкви і отримав 8 кг золота
На римському смітнику у Франції знайшли стародавню статуетку богині Венери
На римському смітнику у Франції знайшли стародавню статуетку богині Венери

Знайшли її археологи під час розкопок римського сміттєзвалища у місті Ренн…

Гелікоптера та 19 одиниць автомобільної техніки не дорахувалися росіяни за минулу добу: бойові втрати ворога станом на 25 березня
За даними розвідки США, росія знову планує наступ в Україні: про які напрями йдеться?
Паспорти «серцебиття», друкована їжа в готелі та сидіння в літаку, які адаптуються до форми тіла пасажира: якою буде подорож у 2070 році
Читати більше