Додаткове дзеркало, що відображає душу: незвичайні прикмети та повір’я автомобілістів з різних країн світу

ДЖЕДАІ
Додаткове дзеркало, що відображає душу: незвичайні прикмети та повір’я автомобілістів з різних країн світу
Поширити в соціальних мережах:

В деяких країнах існують прикмети, які базуються на логіці та розумі, а деякі – на містиці…

Автомобілісти з різних країн світу нерідко формують свої унікальні прикмети та повір’я. Від тих, що мають певну логічну основу, до тих, що окутані містикою та легендами. У цій статті ми дослідимо ці цікаві явища та відкриємо для вас світ автомобільних прикмет. В деяких країнах існують прикмети, які базуються на логіці та розумі. Наприклад:

«Червоне світло працює як магніт для поліції» - ця прикмета поширена в багатьох країнах. Логічно припустити, що перехрестя з червоним світлом залучає більше уваги поліції, оскільки водії повинні дотримуватися правил руху. Ця прикмета може слугувати пам’яткою про необхідність дотримуватися правил.

«Дощ принесе кращу видимість на дорозі» - ця прикмета розумна з точки зору фізики. При дощі на дорозі знижується рівень пилу та бруду, що покращує видимість для водіїв. Тому водії можуть відчувати себе більш комфортно та безпечної на мокрій дорозі.

Інші прикмети, які існують серед автомобілістів, носять більш містичний характер. Вони наділені вірою в силу загадкових сил, які не мають наукового пояснення. Деякі з них виходять з міфів та легенд:

«Дзеркало зламане – дорога вдачі заблукала» – ця прикмета є у багатьох країнах. Водії вважають, що якщо дзеркало автомобіля розбите, це може призвести до негативних подій на дорозі. Це пов'язано зі стародавнім переконанням, що дзеркало відображає душу людини, а тому бите дзеркало в авто каже, що дорога вдачі заблукала.

«Оберіг від аварій – невеликий талісман на дошці приладів» – в багатьох країнах водії вішають на дошці приладів невеликі талісмани або інші предмети, які вони вважають захисними. Ця віра ґрунтується на магічній ідеї, що такий оберіг відверне аварії та негативні ситуації на дорозі. Водії покладаються на силу цих символів та вірять, що вони притягують щастя та безпеку.

«Поливати машину водою - привертати дощ». Люди вважають, що поливання автомобіля водою або вмивання його вікон приверне дощ. Це містичне повір'я базується на ідеї співвідношення між водою та природними явищами. Однак насправді це просто випадковість, оскільки немає жодних наукових доказів, що поливання автомобіля впливає на погоду.

В Європі, наприклад, також є безліч цікавих прикмет та повір'їв, пов'язаних з автомобільною культурою. Ось декілька прикладів:

  • «Звук залізниці – знак удачі» – в деяких країнах Європи, наприклад у Франції та Італії, водії вважають, що проїзд через розв'язки залізниці приносить удачу. Вони спеціально заїжджають на трасу з коліями, оскільки вірять, що їхній звук викликає позитивні енергії та приносить успіх.
  • «Не чіпай стару покришку» - в Німеччині вважають, що якщо ви знайшли стару покришку на дорозі, варто її обійти і не торкатися її. Вважається, що це приносить додаткову безпеку та удачу на дорозі.
  • «При дорожній пригоді потрібно вийти з автомобіля та пошукати чорного кота» – у Великій Британії, Ірландії та Шотландії, існує повір'я, що якщо сталася дорожня пригода, водій повинен вийти з автомобіля і пошукати чорного кота. Це пов'язано зі старовинним повір'ям, що зустріч з чорним котом принесе удачу та відлякує злих духів.
  • «Червоний колір – знак сили» – червоний колір автомобіля вважається особливо сильним і могутнім в Іспанії та Італії. Водії в цих країнах переконані, що червоний автомобіль виражає силу, енергію та привабливість. Тому вони часто обирають автомобілі червоного кольору, щоб підкреслити свою силу і привернути увагу.

Звичаї, прикмети та повір'я автомобілістів в США також мають свої цікаві особливості. Ось декілька прикладів:

  • «Дзеркало зловмисників» – багато американських автомобілістів вірять, що встановлення невеликого дзеркала у салоні авто відлякує зловмисників та злих духів. Це пов'язано з ідеєю, що дзеркало відбиває негативну енергію та захищає водія від негараздів.
  • «Копійка на шибці» - багато американських водіїв ставлять копійку на верхній частині переднього скла або на бордюрі біля передньої двері для приваблення додаткової удачі та безпеки на дорозі. Вони вважають, що це допомагає їм уникнути аварій та забезпечує їм гарний шлях.
  • «Святе Хрестове покриття» – деякі автомобілісти в США прив'язують до рульового колеса або розташовують в салоні автомобіля Святе Хрестове покриття. Вони вважають, що це символічний захист від нещастя та негараздів на дорозі, а також джерело духовної сили та підтримки під час поїздок.
  • «Число 13» - для деяких американських автомобілістів число 13 вважається нещасливим. Вони уникають автомобілів з номерами, які містять це число, або навіть змінюють номерні знаки, щоб уникнути його присутності. Це пов'язано з віруванням у нещасливий характер числа 13 в американській культурі.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше