Друзі + серіал + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2 Друзі + серіал + дивитися на телеканалі 2+2/ більше дивися на 2plus2

«Друзі» - гостросюжетний серіал про справжню чоловічу дружбу, яка здатна витримати будь-які перешкоди, яку не в змозі зламати навіть війна. За сюжетом, троє кращих друзів Сергій, Ярик і Рома вирішують зробити сюрприз своєму товаришу, який служить в ЗСУ, і відвідати його напередодні дня народження. Ця легковажна, азартна ідея стає початком непередбачуваної подорожі з рідної Одеси до Миколаєва, а згодом деокупованими селами та просто в епіцентр бойових дій, бо виявилось, що їхній товариш служить не глибоко в тилу, а на передовій. Дорогою, потрапляючи в пригоди, які з кожним кілометром стають небезпечнішими, герої відкривають усе глибші рани війни та зустрічають людей, які змінюють їх назавжди.

Головні ролі виконали відомі українські актори Євгеній Ламах, Артур Шурипа, Ярослав Шахторін, Ярина Гордієнко.

Проєкт знімали у жовтні 2023 року у Києві та області. Продюсери: Акім Галімов, Володимир Москалець. Автор ідеї: Микола Пазенко. Сценарій: Олександра Смілянська. Режисер: Павло Тупік.

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
Ярослав Шахторін розповів, як «зірвав горло» під час сварки акторів на знімальному майданчику серіалу «Друзі»
Актор Євгеній Ламах розповів про новий серіал «Друзі» та, де під час знімань працювалось найважче

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше