26 12 2016

Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками

Дембель

Про генія-зв'язківця та радіоведучого, який щодня у ефірі піднімає бойовий дух та настрій бійців, розкаже Дембель на каналі 2+2.

З весни 2016 року киянин Олександр Безсонов ніс бойову службу солдатом-зв'язківцем у Мар'їнці, а паралельно з цим – створював власну радіостанцію для захисників на передовій, там, де бійцям були вкрай необхідні не тільки актуальні українські новини, а й українська музика.

"На той час у Мар'їнці було декілька радіостанцій – або сепаратистські, або російські. Наших радіостанцій не було, – розповідає про свою ідею Олександр. – Винаходом є формат моєї радіостанції – це такий гібрид форматів ретро та електронної танцювальної музики. Вже тоді я знав, що музика – це зброя, досить потужна зброя. Я вирішив, що така позитивна, весела електронна музика – це буде дуже добра протидія негативу".

"Потім ми дізнались, що у 14-ій бригаді служить радіо-геній Cаша Безсонов. Ми його викликали сюди, познайомились. Окрім того, що він може вести проект, бути ведучим, він дуже технічно грамотний", – пригадує Яна Холодна, начальник Центральної телерадіостудії Міноборони.

Саме це знайомство і стало початком роботи Олександра з проектом "Армія FM". Наразі він – ведучий двох авторських проектів. Крім того, знаходить й обробляє рідкісні та українські хіти, допомагає бійцям АТО, які пишуть пісні, із аранжуванням та створює треки, якими хоче подолати сумний настрій своїх слухачів.

Про найпозитивніше військове радіо, створене військовими для військових, розкаже програма Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук радить бійцям АТО, як зберегти шлюб після повернення з фронту.

Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?
Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?

Чому сім'ї загиблих захисників України живуть на межі бідності без жодної допомоги та змушені оббивати пороги чиновників, які заплющують очі на їхні проблеми – у програмі Дембель на 2+2.

Родина медика-героя Олександра Калія нарешті має житло
Родина медика-героя Олександра Калія нарешті має житло

Програма Дембель на 2+2 вже багато розповідала про подяку, яку отримують герої, повертаючись з передової, від держави та чиновників: жодної допомоги, жодного співчуття та уваги до проблем. Але, на щастя, бійців щоразу рятує допомога небайдужих.