Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками

Дембель
Поширити в соціальних мережах:

Про генія-зв'язківця та радіоведучого, який щодня у ефірі піднімає бойовий дух та настрій бійців, розкаже Дембель на каналі 2+2.

З весни 2016 року киянин Олександр Безсонов ніс бойову службу солдатом-зв'язківцем у Мар'їнці, а паралельно з цим – створював власну радіостанцію для захисників на передовій, там, де бійцям були вкрай необхідні не тільки актуальні українські новини, а й українська музика.

"На той час у Мар'їнці було декілька радіостанцій – або сепаратистські, або російські. Наших радіостанцій не було, – розповідає про свою ідею Олександр. – Винаходом є формат моєї радіостанції – це такий гібрид форматів ретро та електронної танцювальної музики. Вже тоді я знав, що музика – це зброя, досить потужна зброя. Я вирішив, що така позитивна, весела електронна музика – це буде дуже добра протидія негативу".

"Потім ми дізнались, що у 14-ій бригаді служить радіо-геній Cаша Безсонов. Ми його викликали сюди, познайомились. Окрім того, що він може вести проект, бути ведучим, він дуже технічно грамотний", – пригадує Яна Холодна, начальник Центральної телерадіостудії Міноборони.

Саме це знайомство і стало початком роботи Олександра з проектом "Армія FM". Наразі він – ведучий двох авторських проектів. Крім того, знаходить й обробляє рідкісні та українські хіти, допомагає бійцям АТО, які пишуть пісні, із аранжуванням та створює треки, якими хоче подолати сумний настрій своїх слухачів.

Про найпозитивніше військове радіо, створене військовими для військових, розкаже програма Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше