Чому держава прагне зекономити на своїх захисниках?

Дембель
Чому держава прагне зекономити на своїх захисниках?
Поширити в соціальних мережах:

Вони отримують важкі поранення або навіть інвалідність на все життя, але лікарі та чиновники відмовляються рахуватися з цими фактами.

Свавілля та хабарництво серед лікарів, відмови або нісенітниці, які вигадує Медико-соціальна експертна комісія – ось що замість допомоги чекає на демобілізованих бійців. Відповідь на питання "чому?" проста: за інвалідність належаться чималі одноразові соціальні виплати, а також пожиттєва пенсія. Якщо применшити бійцю групу інвалідності чи взагалі скоротити кількість людей, яким необхідно виплачувати гроші, виходить чимала економія державного бюджету.

Олександр Кікін – один з демобілізованих, на яких намагалася зекономити держава. Чоловік потрапив під мінометний обстріл, у якому втратив кінцівку, а МСЕК, відповідно до наказу згори, визначив його травму як "загальне захворювання".

Схожу історію має і Сергій Васютін: чоловік постраждав під час бойових дій та оглух, а лікар за правильний діагноз вимагав чималий хабар.

"У мене є знайомий, котрого привезли у госпіталь, сорок відсотків живого тіла – йому ему ставлять діагноз "інфекційне захворювання ока", – розповідає Сергій.

Тричі він намагався оскаржити рішення лікарів та отримати хоча б третю групу: здоров'я чоловіка продовжує погіршуватись, а жодний роботодавець не хоче брати людину із вадами слуху. Сергію залишилось тільки зателеонувати на гарячу лінія МОЗ.

Саме так зробив Антон Конфєткін – внаслідок важкого поранення боєць втратив частину органів, мусить пройти вартісне лікування, має складний діагноз, проте лише третю групу. Антон пояснює: "Третя група, вона більш прирівнюється як учасник бойових дій, а перша і друга групи – ти вже маєш право на квартиру, більше пільги. Це нашим чиновникам невигідно".

Чому бійці потрібні державі тільки у зоні АТО, а коли вони стикаються з проблемами, держава намагається їх не помічати, дивіться у соціальному проекті Дембель на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?

На це запитання дає відповідь дослідження, проведене групою вчених з різних куточків світу…

Золота епоха смт Олика на Волині: колись селище за розмірами, торгівлею та наукою не поступалося Києву
«Загублений світ» розкаже, як кібервійська тримають цифрову безпеку України
Від Київської Русі до сучасних бойових дій: як річка Ірпінь знову стала захисною лінією Києва?
Відновлює відчуття дотику для людей з ампутованими кінцівками: як працює інноваційний протез з датчиком температури?
«Мешканці елітної рубльовки залишилися без опалення»: фейки рф про «замерзаючу Європу» стали реальністю для росіян?
Читати більше