Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Чому держава прагне зекономити на своїх захисниках? 2021-12-09

Чому держава прагне зекономити на своїх захисниках?

Дембель
Чому держава прагне зекономити на своїх захисниках?
Поширити в соціальних мережах:

Вони отримують важкі поранення або навіть інвалідність на все життя, але лікарі та чиновники відмовляються рахуватися з цими фактами.

Свавілля та хабарництво серед лікарів, відмови або нісенітниці, які вигадує Медико-соціальна експертна комісія – ось що замість допомоги чекає на демобілізованих бійців. Відповідь на питання "чому?" проста: за інвалідність належаться чималі одноразові соціальні виплати, а також пожиттєва пенсія. Якщо применшити бійцю групу інвалідності чи взагалі скоротити кількість людей, яким необхідно виплачувати гроші, виходить чимала економія державного бюджету.

Олександр Кікін – один з демобілізованих, на яких намагалася зекономити держава. Чоловік потрапив під мінометний обстріл, у якому втратив кінцівку, а МСЕК, відповідно до наказу згори, визначив його травму як "загальне захворювання".

Схожу історію має і Сергій Васютін: чоловік постраждав під час бойових дій та оглух, а лікар за правильний діагноз вимагав чималий хабар.

"У мене є знайомий, котрого привезли у госпіталь, сорок відсотків живого тіла – йому ему ставлять діагноз "інфекційне захворювання ока", – розповідає Сергій.

Тричі він намагався оскаржити рішення лікарів та отримати хоча б третю групу: здоров'я чоловіка продовжує погіршуватись, а жодний роботодавець не хоче брати людину із вадами слуху. Сергію залишилось тільки зателеонувати на гарячу лінія МОЗ.

Саме так зробив Антон Конфєткін – внаслідок важкого поранення боєць втратив частину органів, мусить пройти вартісне лікування, має складний діагноз, проте лише третю групу. Антон пояснює: "Третя група, вона більш прирівнюється як учасник бойових дій, а перша і друга групи – ти вже маєш право на квартиру, більше пільги. Це нашим чиновникам невигідно".

Чому бійці потрібні державі тільки у зоні АТО, а коли вони стикаються з проблемами, держава намагається їх не помічати, дивіться у соціальному проекті Дембель на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Майстер створив автомобільний шедевр з купи брухту
Майстер створив автомобільний шедевр з купи брухту

Своє авто чоловік не готовий віддати ні за які гроші…

Дослідники з’ясували, де знаходиться легендарний Ковчег Заповіту
Дослідники з’ясували, де знаходиться легендарний Ковчег Заповіту

Вважають, що артефактом володів син царя Соломона…

«Євробляхери» поза законом: віддати машину державі дешевше, ніж заплатити штраф
Нова програма підготовки водіїв: що майбутнім автомобілістам не потрібно буде вивчати?
«Північний потік-2» в обмін на мир: підсумки розмови між Байденом і Путіним
Український моряк став свідком появи «човна-примари» у Бермудському трикутнику
Читати більше