Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Чому бійців АТО можуть навчити у Центрі підтримки аеророзвідки

Дембель
Чому бійців АТО можуть навчити у Центрі підтримки аеророзвідки
Поширити в соціальних мережах:

Столичний Центр аеророзвідки – заклад важливий. Саме тут навчають та тренують "очі армії" – операторів-пілотів дронів, які згодом будуть застосовувати цінні знання вже у фронтовому небі. Програма Дембель на 2+2 побачила, як навчаються наші розвідники.

По кілька годин кожного дня вони проводять на полігоні – тренуються керувати безпілотниками. Перед цим були два тижні теорії та управління дронами на симуляторах. Все це – Центр підтримки аеророзвідки, який безкоштовно навчає військових та демобілізованих.

Юлія з позивним Валькірія вже має сертифікат, а тепер мріє про власний дрон та приватний бізнес: "Враження не можна передати. Все залежить від твого бажання та від того, твоє це чи не твоє. Відчула літак, мені це дуже сподобалось. Я думаю, що я буду працювати в небі безпосередньо, у АТО або просто аматорська зйомка".

"У багатьох людей видно, як загорілися очі. Небо – це такий наркотик. Раз побував у небі, навіть не особисто, скажемо так, а керуючи моделлю – від цього важко потім відмовитись", – розповідає Дмитро, інструктор Центру підтримки аеророзвідки.

Бійці, які успішно склали іспити, отримують сертифікат оператора-пілота, який вони зможуть застосувати не тільки на фронті, а в усіх сферах.

 "Проект абсолютно волонтерський. Просто люди відгукнулись на ідею, люди зрозуміли, що це потрібно, що це очі на війні, що це стратегічно важливе питання, – коментує Марія Берлінська, активістка Майдану, а нині керівник та засновниця Центру підтримки аеророзвідки. – Безпілотники – це не тільки  військова сфера. Безпілотники – це наше майбутнє завтра. Вони будуть майже в усіх сферах життя. Це моніторинг екології, лісових пожеж, нафтогазопроводів, вирубки лісів, аграрний сектор, доставка вантажів. Ну і, звичайно, це дуже красива аерофотозйомка".

Детальніше про життя та навчання у Центрі підтримки аеророзвідки дивіться у програмі Дембель на 2+2. Нові сюжети дивіться щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Священник прокляв прикордонне містечко: в окрузі вмирає худоба і стаються загадкові вбивства
Студент у Кривому Розі замовив мінування коледжу у російському Telegram-каналі
З увімкненими фарами завжди: в Україні для водіїв підготували нововведення
З увімкненими фарами завжди: в Україні для водіїв підготували нововведення

Використання ближнього світла зменшило аварійність в Європі на 9 відсотків…

Їм 15 тисяч років: хто залишив загадкові кам’яні сфери у Коста-Риці
Їм 15 тисяч років: хто залишив загадкові кам’яні сфери у Коста-Риці

Дослідники підозрюють позаземне походження артефактів…

Гроші на власну справу: держава виділила 100 млн гривень для безробітних
Незвичайне СТО: під Харковом головним майстром шиномонтажу працює жінка
Незвичайне СТО: під Харковом головним майстром шиномонтажу працює жінка

Там чоловіків просять просто спокійно почекати і не набридати своїми порадами…

Читати більше