Телеканал 2+2 готує прем’єру документального проєкту «Україна майбутнього. Переграти агресора»

Анонси 2+2
Телеканал 2+2 готує прем’єру документального проєкту «Україна майбутнього. Переграти агресора»
Поширити в соціальних мережах:

Фільм знімали в чотирьох країнах…

6 березня о 16:00 телеканал 2+2 планує до показу оригінальний документальний спецпроєкт «Україна майбутнього. Переграти агресора» про країни, які живуть по сусідству з агресорами, з року в рік потерпають від їхніх ракетних ударів і терористичних актів, але попри все відбудовуються й стають успішними, будучи прикладом для України.

У документальному проєкті «Україна майбутнього. Переграти агресора» автори проаналізували досвід Південної Кореї, Ізраїлю, Німеччини та Кувейту, що пережили руйнівні війни в 20 столітті, а потім були вимушені жити поруч з «агресивним сусідом». Ці країни знаходяться на різних континентах, в різних кліматичних зонах, їхні мешканці мають різну ментальність, але всі вони пережили спустошливі війни, після яких оговталися і перевершили навіть самих себе під час відбудови.

Ведучий проєкту та дослідник історії Руслан Шаріпов особисто поспілкувався з військовими, істориками, бізнесменами, експертами у сфері цифрових технологій й простими жителями цих країн, щоб відповісти на головне запитання – чи зможе Україна повторити унікальний досвід держав, які десятиліттями перебувають у стані воєн і конфліктів, проте не припиняють вражати світ своїми досягненнями. А також, як має змінитися і вже змінюється Україна, аби захистити себе від сусіда-терориста й мати шанс на благополучне майбутнє.

«Це документальний проєкт, який дає надію. Уже зараз в ЗМІ можна зустріти багато розмірковувань на тему: а як ми будемо жити, якщо війна закінчиться, а диктатор у Москві залишиться при владі? Або, диктатор помре, але режим там збережеться. Я побував в країнах, які довели, що можна розвиватися, планувати майбутнє і бути успішним за обох сценаріїв. Це Кувейт і Південна Корея. А перебуваючи в Ізраїлі, я дізнався, що Україна вже ступила на шлях, який може привести до створення в майбутньому надсучасної зброї», – коментує ведучий та автор сценарію Руслан Шаріпов.

На розробку концепції, зйомки та монтаж проєкту «Україна майбутнього. Переграти агресора» знадобилося 10 місяців. Фільм знімали в чотирьох  країнах – Ізраїлі, Кувейті, Південній Кореї та Німеччині. Зокрема, знімальна команда побувала в Латруні (Ізраїль) – це клаптик землі, що досі позначений як нічийна територія, затиснута між Державою Ізраїль та арабською Палестиною. А також в недоступній для більшості демілітаризованій зоні між Північною та Південною Кореєю.

Руслан Шаріпов з топ-спікером Інбал Аріелі (Тель-Авів, Ізраїль)

Окрім ексклюзивних локацій, у документальному фільмі глядачі побачать інтерв’ю з віце-президентом компанії Hyundai Motor Френком Аренсом, а також ветераном ірако-кувейтської війни Насером Сальміном, якому під загрозою смертної кари вдалося зробити серію фотознімків під час перебування у полоні.

Виробництвом проєкту займався продюсер Акім Галімов. Режисер: Тетяна Шовкун. Оператор: Олександр Дмитрієв.

Прем’єра документального проєкту «Україна майбутнього. Переграти агресора» планується навесні на каналі 2+2.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Навіщо кремль знову запустив старий фейк про те, що Польща хоче забрати захід України?
Навіщо кремль знову запустив старий фейк про те, що Польща хоче забрати захід України?

Цікаво, що цей наратив вперше з’явився напередодні розвалу СРСР…

Середньовічна карта світу з 12 століття руйнує міф росіян про Катерину II і заснування нею Півдня України
Середньовічна карта світу з 12 століття руйнує міф росіян про Катерину II і заснування нею Півдня України

Вона знаходиться у Франції, в одному з найбільших сховищ древніх манускриптів у світі…

Читати більше