У світі науки і загадковості, де раціональність часто стикається із таємничістю, дві історії змінюють наше уявлення про душу та реінкарнацію. З одного боку – це історія доктора Яна Стівенсона, голови кафедри психіатричного факультету університету штату Вірджінії, який став першим розробником наукового методу дослідження реінкарнації. З іншого – це відкриття бельгійських вчених у 2016 року, які вивчили зміни у стані душі під час клінічної смерті за допомогою томографії.
Доктор Ян Стівенсон: Спогади душі, як науковий об’єкт
Доктор Стівенсон входить в історію науки як вчений, який поклав початок серйозному вивченню реінкарнації. Його методи дослідження полягали в аналізі випадків, коли діти розповідали про попередні свої життя, і вивченні виявлених збігів. Чи можливо, що спогади від попереднього життя живуть у наших мозках?
Бельгійські вчені і томографія душі
2016 рік став ключовим в дослідженні реінкарнації, коли бельгійські науковці зафіксували дивовижні зміни у стані душі, яка виходила із тіла під час клінічної смерті. Їх зафіксувала томографія. Виявляється, наш мозок зберігає спогади і фантазії у абсолютно різних ділянках, а розповіді про тунель, світло і відчуття поза тілом – не сон чи фантазія, адже збережені вони саме у зоні реальних спогадів.
Таким чином, бельгійські вчені вважають, що їхні відкриття – це додатковий доказ існування душі, яка може переживати перевтілення. Так, що ж на нас чекає після смерті? Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Loading...
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також: