Гітлер уклав угоду з дияволом: навіщо диктатор це зробив і чию священну кров розшукував по всьому світу?

Загублений світ
Гітлер уклав угоду з дияволом: навіщо диктатор це зробив і чию священну кров розшукував по всьому світу?
Поширити в соціальних мережах:

В підвалі будинку в Німеччині знайшли документ, підписаний кров’ю Фюрера …

Підвали старих будинків приховують багато таємниць, але та, яку розкопали будівельники в Берліні, у 2009 році, вразила своєю загадковістю. Датований 30 квітня 1932 року, документ представляв собою угоду, в якій об'єктом продажу була вказана… людська душа. Важко повірити, але експерти виявили, що цей документ має прямий зв'язок із самим… Адольфом Гітлером!

Дослідники, під керівництвом доктора історичних наук Грети Лайбер, заявили, що підпис на документі належав Гітлеру і був виконаний кров'ю, а не чорнилом.

«Було генетично доведено, що це кров саме Гітлера. І фактично, коли диктатор це підписував, то був езотериком, який шукав собі джерело вічного життя і непомірної влади над всесвітом», - розповіла лікар-хірург, викладач Народного академічного інституту еволюції розуму Марина Туркевич-Хорошилова.

Однак головне питання, яке стоїть перед істориками, - що саме Гітлер намагався отримати в обмін на свою душу? Відповідь може бути пов'язана зі стародавніми легендами про Святий Ґрааль. За легендою, у Ґраалі містилася кров Ісуса Христа, і саме це могло бути тим об'єктом, який цікавив Гітлера.

«У зв’язку з тим, що сам Христос перебував в тогочасній системі цінностей, то, скоріш за все, ставлення до крові вже знайшло відображення в біблійних текстах. А поступово вони втратили своє значення суто релігійне і набрали більш символічного», - пояснив викладач історичного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка Василь Павлов.

Легенди стверджують, що, змішавши краплину крові з Ґраалю зі своєю власною, людина стане членом особливого, божественного роду і здобуде унікальні надздібності. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?

На це запитання дає відповідь дослідження, проведене групою вчених з різних куточків світу…

Золота епоха смт Олика на Волині: колись селище за розмірами, торгівлею та наукою не поступалося Києву
«Загублений світ» розкаже, як кібервійська тримають цифрову безпеку України
Від Київської Русі до сучасних бойових дій: як річка Ірпінь знову стала захисною лінією Києва?
Відновлює відчуття дотику для людей з ампутованими кінцівками: як працює інноваційний протез з датчиком температури?
«Мешканці елітної рубльовки залишилися без опалення»: фейки рф про «замерзаючу Європу» стали реальністю для росіян?
Читати більше