Антидроновий щит: Україна може стати світовим лідером у виробництві засобів радіоелектронної боротьби

Загублений світ

На початку 2022 року наші захисники могли лише мріяти про такі технології… 

Війна розкрила неабиякий потенціал українського оборонно-промислового комплексу. За словами Ярослава Філімонова, СЕО компанії-виробника засобів РЕБ та РЕР, війна стала потужним каталізатором розвитку вітчизняних технологій. Сьогодні українські підприємства демонструють вражаючі результати, виготовляючи засоби захисту, які за якістю та ціною не поступаються, а часто й перевершують зарубіжні аналоги.

Антидронові рушниці – один із найяскравіших прикладів українських інновацій. Ще на початку повномасштабного російського вторгнення українські захисники могли лише мріяти про такі технології. Сьогодні ж тисячі таких рушниць надійно охороняють небо над Україною.

Як працює українська антидронова рушниця? Як пояснює Ярослав Філімонов, це досить простий, але водночас ефективний пристрій. Завдяки генераторній частині рушниця створює потужні перешкоди, які збивають з курсу ворожі дрони.

Революція дронів поставила під загрозу критичну інфраструктуру в усьому світі. Газогони, нафтові танкери, торгові кораблі, урядові установи – все це стало потенційною мішенню для терористичних атак. Саме тому попит на антидронові системи стрімко зростає. І Україна має всі шанси стати світовим лідером у виробництві засобів радіоелектронної боротьби. 

«Українська армія, за підсумками цієї війни, буде однією з найбільш технологізованих армій світу, а український оборонно-промисловий комплекс увійде в п'ятірку за показниками експорту по світу», - прогнозує доктор економічних наук Андрій Длігач.

Більше цікавого про українські технології, які змінюють світ, дивись у випуску проєкту «Загублений світ» просто зараз: 

Loading...

Не пропусти! Щопонеділка одразу ДВА нових випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє. Дивись прем’єри о 15:10 та 16:15 на телеканалі 2+2! 

Дивись також:

На початку 2022 року наші захисники могли лише мріяти про такі технології… 
20122024
Все почалося з того, що уважний домовласник помітив кілька незвичайних предметів …