«Сергій, нас можуть вбити, ти знаєш? - Так!»: подружжя з Києва ризикнули і відкрили 24 лютого волонтерське містечко «Б-50»

Загублений світ

Воно стало розрадою для тих, чиї рідні взяли до рук зброю та стали на захист України…

24 лютого 2022 року змінило життя більше ніж 40 мільйонів людей в Україні. Через російську агресію люди лишились життя, рідних, дітей, втратили домівки, роботу, мрії на щасливе майбутнє. Багато хто знайшов розраду у тому, аби допомагати іншим. В Києві одним із таких місць стало волонтерське містечко «Б-50», створене у перші дній повномасштабної війни подружжям Вікторією та Сергієм.

«Подивилися один на одного. «Залишаємося? - Так! Сергій, нас можуть вбити, ти знаєш? – Так» З цими словами ми взяли свої заздалегідь зібрані валізи та 24 лютого пішли шукати, де потрібна була наша допомога», - згадує засновниця волонтерського містечка «Б-50» Вікторія Єрамкова.

Вікторія за фахом педагог та бухгалтер, Сергій – військовий. Тож вони одразу пішли до військкомату. Та охочих стати на захист Батьківщини було настільки багато, що подружжю жартома сказали, аби вони краще нагодували хлопців. Потужності на велику кухню на той час у Вікторії та Сергія не було, але був неоціненний досвід – Сергій з родини військових, тому змалечку бував на різних полігонах світу і знав, як все облаштувати, аби нагодувати велику кількість людей.

Неймовірно, але за день київське подружжя змогло організувати польову кухню, яка годувала і годує до сих пір увесь лівий берег столиці – від військових до тварин. Але, каже Вікторія, все це неможливо було б реалізувати без звичайних киян. Люди лише дізнавшись, що збираються будувати військову кухню, зносили всі свої продукти та воду, допомагали фізично. Важко уявити, але волонтерське містечко «Б-50» працювало 24/7 без перерв у три зміни і згодом вже забезпечувало харчуванням не лише військових, але і лікарні, пологові будинки та звичайних киян. Лише уявіть волонтери робили по 8 тисяч порцій щодня!

Крім того, «Б-50» стало справжнім спасінням для тих, чиї рідні стали до лав ЗСУ і пішли захищати Україну від російської орди. Адже сидіти вдома було нестерпно. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Дивись також:

Також не пропусти, з 6 лютого, щопонеділка, о 17:00 на 2+2 виходитимуть прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Тисячолітня історія України тісно переплітається з долями європейських країн.
Росія завжди прагнула привласнити собі українську історію, але часом Україні вдавалося хитрістю відстояти своє. 
Коли ми занурюємося в давні часи, стає зрозуміло, наскільки великою та впливовою була цивілізація скіфів, і яку роль вона відіграла у формуванні сучасної України.
01072025
Вчені зробили сенсаційне відкриття, яке змушує переписати підручники з історії.
01072025
На глибині 600 метрів під Карибським морем лежить корабель, навантажений золотими монетами, сріблом та смарагдами...
01072025
Федерація стронгмену України спільно з Міністерством у справах ветеранів України та Коростенською міською радою провела V етап Всеукраїнського турніру для ветеранів війни «Сильні України».