Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
102. Поліція

Поширити в соціальних мережах:

"102. Поліція" – скриптед-реаліті про роботу поліцейських. В проекті будуть змодельовані найрозповсюдженіші правопорушення, з якими може зіштовхнутися кожен українець: крадіжка у магазині, побутове насилля, викрадення дитини, бійка на вулиці, підробка документів, розбійний напад, шахрайство тощо. На виклик прибувають справжні екіпажі, а їх дії ідентичні до роботи у надзвичайних ситуаціях. Щоразу патрульні не знають, з якою саме ситуацією, та в яких умовах доведеться працювати.

Проект "102. Поліція" – це українська адаптація відомого німецького формату "102.Police", який був відзнятий в багатьох країнах Європи, зокрема у Німеччині, Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, тощо. Скриптед-реаліті на замовлення телеканалу 2+2 знімає Constantin Entertainment GmbH, найбільша продакшен компанія в Німеччині. 

Кожен випуск програми складається з чотирьох різних ситуацій. Після кожного виклику і відпрацювання патрульні коментують власні дії – у яких випадках вони мають право проводити обшук, застосовувати зброю, затримувати підозрюваних, а також надають пояснення щодо вчинків правопорушників та постраждалих.

Зйомки відбуваються за підтримки Національної поліції України. В проекті беруть участь 12 екіпажів Управління патрульної поліції Києва.

Продюсери: Максим Кривицький, Сергій Карпенко, Крістоф Іссендорфф, Себастьян Войне, Ольга Земкова.


Реальні історії, реальні патрульні, непередбачувані ситуації та неочікувані фінали – все це у новому проекті "102. Поліція" на каналі 2+2.

Новини
Всі новини
ТЕСТ: Як добре ви знаєте свої права і обов'язки?
ТЕСТ: Як добре ви знаєте свої права і обов'язки?
18 04 2018
102. Поліція

У проекті "102. Поліція" змодельовані найрозповсюдженіші правопорушення, з якими може зіштовхнутися кожен українець. Пропонуємо вам перевірити рівень знань ваших прав та обов'язків.

Тест: Чи знаєте ви як захистити свої громадянські права?
Тест: Чи знаєте ви як захистити свої громадянські права?
10 04 2018
102. Поліція

Як не стати жертвою злочинців, зберегти ваше майно, гроші і цінності? Пройдіть тест та дізнайтеся, що робити у непередбачуваних ситуаціях, які виникають у нашому побуті.

Герой скриптед-реаліті "102. Поліція" розповів про роботу патрульних
Герой скриптед-реаліті "102. Поліція" розповів про роботу патрульних
03 04 2018
102. Поліція

На Телеканалі 2+2 стартував новий проект "102. Поліція". Редакція сайту 2+2 поспілкувалася із поліцейським Русланом Гавриленком та дізналася, що найскладніше у роботі патрульного, які виклики надходять частіше та чому українці не обізнані у своїх правах.

Телеканал 2+2 презентував скриптед-реаліті "102. Поліція"
Телеканал 2+2 презентував скриптед-реаліті "102. Поліція"
22 03 2018
102. Поліція

Реальні поліцейські, реальні патрульні машини і реальні історії – телеканал 2+2 представив новий скриптед-реаліті проект "102. Поліція", прем’єра якого відбудеться 2 квітня о 19:20.

Останні епізоди
Всі випуски на 1+1 video

Проекти

Всі проекти
Загублений світ
Касл
з 23 травня
21
30
Касл
Опер за викликом
Кістки
Гвардія
Ментівські війни. Київ