Звичайна кома принесла збитків на мільярд євро: іспанські інженери випадково збудували підводний човен на 100 тонн важчим

Загублений світ
Звичайна кома принесла збитків на мільярд євро: іспанські інженери випадково збудували підводний човен на 100 тонн важчим
Поширити в соціальних мережах:

З’ясувалося, що субмарина не здатна самостійно піднятися на поверхню…

Мільярд євро обійшлася іспанським військово-морським силам одна кома. Інженери недогледіли помилку і збудували новітній підводний човен «Ісаак Пераль» на 100 тонн важчим ніж було заплановано.

Прямо перед випробуваннями у 2013 році з’ясувалося, що субмарина не здатна самостійно піднятися на поверхню. Проект терміново відправили на доопрацювання. Інженери та консультанти вирішили, що єдиний спосіб збільшити плавучість – подовжити човен. Для цього щоправда знадобилося удвічі більше грошей, ніж було закладено з самого початку у бюджет.

На щастя іспанських військових, після доопрацювання випробування пройшли успішно. Але після них команда ремонтників не змогла оглянути диво-техніки – субмарина не влізла у док.

Але якщо ви вважаєте, що це найбільші збитки, які принесла людська неуважність та поспіх, то помиляєтесь. ТОП неймовірних фіаско найвідоміших людей світу – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти, з 6 лютого, щопонеділка, о 17:00 на 2+2 виходитимуть прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше