Жив із гномами в печері: льотчика випадково знайшли в горах Монголії через 14 років після зникнення

Загублений світ
Жив із гномами в печері: льотчика випадково знайшли в горах Монголії через 14 років після зникнення
Поширити в соціальних мережах:

Ця загадкова історія трапилася з радянським пілотом Василем Єгоровим…

У 1945 році радянський льотчик-винищувач Василь Єгоров пережив фантастичну історію. Його літак збили над горами Монголії. Дивом чоловікові вдалося посадити пошкоджене судно, але сам він під час падіння вдарився головою і втратив свідомість.

Коли ж льотчик отямився, то не міг поворухнути тілом. Про не через травму, а через те, що його руки і ноги були зв’язані напівпрозорим матеріалом, а навколо нього бігали маленькі істоти, схожі на мавп в одязі.

Згодом він дізнався, що це плем’я називалось Ханяньгі, а найвищі істоти в ньому сягали 45 см. Змученого спрагою льотчика, ліліпути напоїли невідомим гірким напоєм, який занурив його у глибокий сон. Коли ж він прокинувся, почувався набагато краще, але боліла голова. На хворому місці Василь помітив наліпку із клейкого матеріалу, але чіпати її не став.

Ханяньгі жили у підземних печерах, де розводили невідомі гриби, якими харчувалися самі і годували Василя. На вигляд гриби були однакові, але смак мали різний. Одні були схожі на м'ясо, інші – на хліб, сир, а деякі взагалі на невідомі продукти.

Майже весь час чоловік проводив у печері гномів – копав їм траншеї та колодязі. Одного разу, коли Василь вийшов на поверхню, почалася гроза. Поряд із ним вдарила блискавка і він втратив свідомість. За декілька діб його знайшли монгольські скотарі і відвели до російських геологів, які і переправили Василя на Батьківщину. Виявляється його вважали загиблим і лише після низки експертиз, переконалися, що перед ними дійсно Василь Єгоров. Одразу його впізнати не змогли, адже з моменту радянської війни минуло… 14 років!

«У ведичній історії описується, що ніби люди під час деградації стають меншого зросту і живуть під землею. Тобто, умовно кажучи, стають гномами. Якщо брати кельтську культурологію, вона описує існування гномів, як істот які живуть під землею, - розповів релігієзнавець Денис Шевальов. – Потрапляння таких істот у наш світ за описами відбувається через ущелини. І не кожна людина може перейти у той вимір. Про це говорять також і казки. Іван Дурень, наприклад, стрибнув у криницю і потрапив у тридев’яте царство. Це теж перехід до іншого виміру».

Більше цікавих подробиць про міфічних гномів дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Де шукати віддалену роботу. ТОП 5 порталів
Де шукати віддалену роботу. ТОП 5 порталів

Та де знайти найкращі пропозиції від роботодавців з усього світу...

«Це не ми, вони самі»: чому протягом 10-ти років росія виправдовує обстріли мирних міст України цими двома фейками?
«Це не ми, вони самі»: чому протягом 10-ти років росія виправдовує обстріли мирних міст України цими двома фейками?

Поки наші захисники наближають перемогу, люди в тилу збирають докази злочинів рф…

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
Читати більше