Жінки в українській авіації: пілотеса Анастасія Мелех, яка 7 років керує Boeing-737, розповіла про специфіку своєї роботи

Загублений світ
Жінки в українській авіації: пілотеса Анастасія Мелех, яка 7 років керує Boeing-737, розповіла про специфіку своєї роботи
Поширити в соціальних мережах:

Українки доводять, що можуть не лише керувати великими лайнерами, але…

Україна, з кожним роком, відзначає зростання кількості жінок-пілотів, які завойовують своє місце в суворому небесному вимірі. Серед них виділяється Анастасія Мелех, яка керує великими комерційними лайнерами на авіалініях України вже майже 10 років.

«Я пілотеса Boeing-737 з 2016 року. Маю ліцензію транспортного і комерційного пілота. На сьогодні мій загальний наліт 2500 годин», - розповіла Анастасія.

Проте, незалежно від величезного досвіду та високої кваліфікації, справжньою силою у світі авіації є командна робота. На борту літака не менше двох пілотів, які взаємодіють та діють як єдиний механізм, готовий реагувати на будь-які непередбачувані обставини.

«Коли людина відчуває, що вона вже на межі втоми, ще трішки і почне засинати, то передає контроль колезі. Це може бути або другий пілот, або капітан – неважливо тому, що в польоті обидва виконують абсолютно симетричне навантаження», - каже пілотеса Анастасія Мелех.

Жінки-пілоти України доводять, що можуть не лише керувати великими лайнерами, але й забезпечити безпеку та ефективність у найскладніших умовах.

Про українських жінок у небі та про те, як у 2022 році команді великого пасажирського лайнера, на борту якого перебувало 200 людей, а температура раптом опустилася до -50°C, вдалося посадити літак – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Українська природа у вогні війни: росія знищила частину унікальної екосистеми України
Таємниці будівництва пірамід: унікальний 4500-річний папірус описує, як годували працівників та транспортували блоки
Свинцева грамота XII ст, написана українською: реальні свідчення про стародавність української мови
Ярослав Шахторін розповів, як «зірвав горло» під час сварки акторів на знімальному майданчику серіалу «Друзі»
Релігійні свята – день народження Зеленського та день Святої Джавеліни: в росії створили фейковий календар ПЦУ
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?

На це запитання дає відповідь дослідження, проведене групою вчених з різних куточків світу…

Читати більше