Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Як винайшли галюциноген ЛСД 2018-10-12

Як винайшли галюциноген ЛСД

Вт-Пт
17
15
Загублений світ
Уперше ЛСД було синтезовано у 1943 році швейцарським хіміком Альбертом Гофманом. Винахідник випадково дізнався про галюциногенні властивості його препарату. Як? – розповідає Загублений Світ.

Незвичайні психологічні ефекти ЛСД, які включають появу малюнків при закритті очей, викривлене відчуття часу, геометричні фігури, що повільно рухаються, зробили його одним із найвідоміших галюциногенів. У чистому вигляді ЛСД не має кольору та запаху і є злегка гіркуватим на смак.

Властивості хімічної речовини відкрилися цілком випадково. У 1943 році швейцарський хімік Альберт Гофман намагався створити ефективне знеболююче для використання під час пологів. Лабораторні зразки випадково потрапили на його шкіру і дослідник у прямому сенсі кайфонув.

Я їхав додому на велосипеді. Усе довкола мене дрижало і змінювалося, наче у кривому дзеркалі. Було відчуття, ніби я стою на місці, хоча насправді я рухався дуже швидко. На порозі дому мене зустріла сусідка, що принесла молоко. Я ледве впізнав її, то була зла, підступна відьма у розмальованій масці.

Випадковий наркотик ЛСД став причиною розвитку цілої культури – хіпі. Батьком якої називають гарвардського професора психології Тімоті Лірі. Він та його друг Кен Кізі, автор відомого роману "Політ над гніздом зозулі", наковтавшись ЛСД насаджували дітям квітів ідеї пацифізму та внутрішньої свободи.

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Народні методи лікування раку: шкодять чи рятують?
Народні методи лікування раку: шкодять чи рятують?

Ліки від раку існують, а офіційна медицина приховує від нас правду? Італійський онколог заявив, що знає, чим просто вилікувати рак. Колеги називають його шарлатаном.

Як прокладалися перші дороги у Європі
Як прокладалися перші дороги у Європі

Ми і сьогодні користуємося принципами вкладання доріг, які вигадали римляни, тільки матеріали і технології дещо змінилися. Дороги тоді у першу чергу були військовим об'єктом, тож і будували їх військові інженери.

Пенсіонер з Києва має ексклюзивну еротичну бібліотеку
Пенсіонер з Києва має ексклюзивну еротичну бібліотеку

Євген Роїк – колекціонер еротики. 86-річний пенсіонер має ексклюзивну еротичну бібліотеку та видає книги з історії еротики.

Тест IQ: що означають результати найвідомішого тесту на інтелект
Тест IQ: що означають результати найвідомішого тесту на інтелект

Лише 10% людей на планеті – справжні розумники. Як результати тесту IQ відображаються на реальному житті? Чи визначає цей тест ваше майбутнє?

Найбільша приватна колекція автомобілів
Найбільша приватна колекція автомобілів

Його колекцію суперкарів важко перевершити. Султан Брунею вже 30 років купує по 2 авто на тиждень.

Штучний – значить, кращий: як рятують людей штучні органи
Штучний – значить, кращий: як рятують людей штучні органи

Що принесе людству революція у сфері трансплантології та коли на неї чекати?