13 10 2017

Як приманити гроші?

понеділок - п'ятниця
17
25

Загублений світ

Синдром жебрака ніколи не дозволить певним людям стати багатими. Як виявилося, схильність до багатства закладається генетично. Як зробити так, щоб гроші текли рікою?

Мислення жебрака, заважає бути багатим – вважають психологи. Отримавши великі гроші людина втрачає контроль та перетворюється на раба своїх бажань, адже готова тільки брати. Цим пояснюється зубожіння і зникнення заможних родин. Мільйонні статки діставалися нащадкам, які вміли лише витрачати, а не заробляти.

Мозок бідних та багатих людей різниться. Нейрофізіологи знайшли зв'язок між успішністю дітей у навчанні, доходами їх сімей структурними особливостями головного мозку. Вони провели МРТ 60 школярам. Серед них було 23 дитини з бідних родин. Решта – з багатих. Перед МРТ кожен учень складав стандартний тест із математики та англійської. Виявилося, що діти багатих батьків більш успішні у навчанні, а їх мозок має помітні відмінності – більш товсту кору у тім'яній та скроневих зонах. Це саме ті зони, які відповідають за довготривалу пам'ять та мислення. Виходить, схильність до багатства закладена генетично. Але схильність – це ще не багатство. Її потрібно розкривати та розвивати.

Як приманити гроші? Знає Загублений Світ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Сліди велетнів в Україні
Сліди велетнів в Україні

Що пов’язує Стоунхендж та кам’яне село на Житомирщині?

Скільки грошей потрібно для щастя?
Скільки грошей потрібно для щастя?

Скільки потрібно коштів, аби почуватися щасливим, чи не у грошах щастя? Чому декого гроші люблять, а когось – ні?

Хто такі масони?
Хто такі масони?

У всі часи масони активно брали участь у програмуванні світової політики, революціях, війнах та державних переворотах. То хто такі масони?