Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Восьминіг-наїзник та ламантин, який любить ласувати людською бородою: морські мешканці з почуттям гумору

Загублений світ
Восьминіг-наїзник та ламантин, який любить ласувати людською бородою: морські мешканці з почуттям гумору
Поширити в соціальних мережах:

Найщасливішого тюленя у світі сфотографували біля Берегів Швеції…

Найщасливішого тюленя у світі сфотографував німецький фотограф Мартін Тім біля Берегів Швеції. Вчені давно помітили – ці ссавці посміхаються частіше за інших жителів моря. Втім вони не єдині морські мешканці, які мають почуття гумору.  

Наприклад, ось ці непрохані гості – тюлень із родиною – теж люблять відпочивати на яхті та ніжитися на м’якому дивані.

ршщж

А іншим морським котикам почали набридати дайвери, які постійно намагаються зробити з ним селфі. Тож він удався до радикальних заходів – хотів зняти маску та перекрити надокучливому гостю кисень. Проте, у нього це зробити не вийшло.  

лдд

эА цей восьминіг причепився до дайвера ще на глибині. Як тільки бідолага не намагався зняти прилипалу, проте самостійно зробити це так і не зміг. На допомогу прийшов товариш хлопця.

зхА цей дайвер, пірнувши до ламантинів, ніяк не міг передбачити, що хтось спробує його на смак. Тварина переплутала бороду з водоростями і взялася обідати.

оопо

Проте як морські істоти так і саме море може бути нещадним до людини. Як водяні хвилі за мить знищували цілі міста? Яких морських монстрів можна зустріти під водою, та які природні скарби приховує океан? Про це – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Також не пропусти, 10 жовтня о 17:00 на телеканалі 2+2 стартує новий сезон інформаційно-розважального проєкту «Загублений світ», присвячений війні в Україні, ключовим подіям, що вже змінили її хід та у нас на очах змінюють весь світ, і людям, які роблять нереальне заради нашої перемоги.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше