Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Вони могли зцілювати, оживляти мертвих та телепортувати речі через інтернет»: українець стверджує, що жив на затонулій Атлантиді

Загублений світ
«Вони могли зцілювати, оживляти мертвих та телепортувати речі через інтернет»: українець стверджує, що жив на затонулій Атлантиді
Поширити в соціальних мережах:

Його звати Валентин і він – дослідник аномального з Київщини…

Дослідник аномального з Київщини Валентин Траянський стверджує, що у своєму попередньому житті був одним із мешканців затонулої Атлантиди. Більше того, за допомого медитації він навчився повертати свою свідомість у минуло і гуляти вулицями колишньої Батьківщини. За словами чоловіка технічний розвиток древньої Атлантиди значно випереджав досягнення сучасної людської цивілізації.

«Було розвинено зцілення від невиліковних хвороб, оживлення мертвих, а інтернет у них був такий, що вони не просто могли розмовляти онлайн як ми, але і за бажанням передати навіть гроші. Я, наприклад, вставляю $1000, вони телепортуються і мій співрозмовник може у себе їх забрати», - каже дослідник аномального з Київщини Валентин Траянський.

Чоловік запевняє, що реінкарнація була звичним явищем для мешканців Атлантиди. Багато наших видатних учених у попередньому втіленні жили на цьому загадковому острові. Саме отримані там знання і  дозволили зробити їм геніальні відкриття. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Вчені знайшли у Трансильванії скелет кажана-монстра розміром з жирафа та із розмахом крил у триповерховий будинок
Виготовлений не із сирої нафти: вчені створили новий пластик, який можна переробити
Ведучий Геннадій Попенко: «Москалів зупинить лише сила, ЗСУ і єднання українців»
«Винні пранкери»: продюсер Пригожин поспішив виправдатися за розмову з мільярдером Ахмедовим про нинішню владу рф
Більше 600 окупантів і один ворожий літак знищені минулої доби: бойові втрати ворога станом на 29 березня
Читати більше