Ця будівля вже не вперше привертає увагу дослідників паранормального…
У Вишнівецькому палаці, який розташований на мальовничих берегах річки Горинь, не лише зберігаються вікові історичні артефакти, але й здається він наповнений загадковими явищами, що створюють атмосферу містичності та таємничості. Ця будівля, яка колись була резиденцією князів Вишневецьких, привертає увагу як туристів, так і дослідників паранормальних явищ.
Однією з дивних історій поділилася Тетяну Гонтарук. Одного разу вона проводила туристам екскурсію в правому крилі Вишнівецького палацу і стояв дивний галас, який їй навіть довелося перекрикувати. Він лунав з приміщення, яке веде до підвалу.
«Це такий був звук, як щось металеве б'ється об металеве», - згадує Тетяна.
Жінка спочатку не звернула на це уваги, але коли відчула дивний хімічний запах з підвалу, то все ж вирішила перевірити, що там відбувається. Вона попросила охоронця відчинити двері, але коли співробітники палацу увійшли до приміщення, то а ні дивних звуків, а ні запаху і сліду не було.
Ще одна загадкова історія сталася з відвідувачкою замка-музею, Світланою Шаповал. Під час екскурсії вона почула музику на другому поверсі, в галереї з картинами:
«Як гра якогось музичного інструмента – висока нота, яка повторилася ще раз за кілька секунд. Коли я піднялася до кімнати, то побачила там рояль, але з ним все було гаразд. Але, повернувши голову, я побачила як із портрета промайнула якась тінь».
Навіть попри перегляд відеозаписів з камер спостереження, ніхто не зміг знайти пояснення цьому явищу.
«Скільки ми б не передивлялися відео, бачили тільки, як я одна оглядала рояль. – каже Світлана. – Була сама в кімнаті, ніякої тіні ми так і не знайшли».
Ще одна містична історія сталася у Вишнівецькому палаці на Великдень, але її подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також:
- Норвезькі рибалки звільнили від пут кита, який виявився російським шпигуном-перебіжчиком
- Піратство у 21 столітті: чому «морські пастухи» переслідують і топлять, але не грабують риболовні кораблі?
- Втрачені сторінки Велесової книги могли зберігати в пам’яті кобзарі і передавати нащадкам, аби вберегти від знищення