Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

В Україні існує піраміда, яку збудували у ХІХст на замовлення впливового масона: де вона знаходиться та хто її власник

Загублений світ
В Україні існує піраміда, яку збудували у ХІХст на замовлення впливового масона: де вона знаходиться та хто її власник
Поширити в соціальних мережах:

Вчені гадають, що на території сучасної України почали будувати піраміди задовго до древніх єгиптян…

Історик Андрій Ніцой понад 30 років вивчає архіви КДБ. В одному з секретних звітів він виявив згадку про містичну споруду, яка не давала спокою спецслужбам. Українські науковці кажуть, що цю піраміду звели не давні єгиптяни, а впливовий український масон, сенатор Російської імперії Гнат Закревський.

«Він був членом Масонської ложі. Після того, як він помер, значну частину коштів своїх він адресував масонській ложі», - розповіла директорка Березоворудського музею Валентина Гончар

Наприкінці ХІХ століття Закревський збудував не території родинного маєтку, у селі Березові Рудці, Пирятинського району, Полтавської області, екзотичну усипальницю у стилі фараонів. На перший підземний ярус піраміди він переніс тіла трьох поколінь своїх померлих предків, у тому числі свого відомого прадіда Йосифа Закревського, який був генеральним бунчужним в уряді останнього українського гетьмана Кирила Розумовського.

На другому ярусі піраміди Гнат Закревський залишив місце для власної домовини, заповівши забальзамувати тіло після смерті. Колишнє розкішне оздоблення піраміди зберіглося тільки на єдиній фотографії, зробленій до Жовтневого перевороту. Адже коли село захопили більшовики, вони вщент розграбували мавзолей.

piramida

Відкривши цинкову труну, вандали побачили забальзамоване тіло власника маєтку, вкрите якоюсь рідиною. Вони вирішили, що покійник заспиртований і кинулися дегустувати розчин. Мародери надовго загриміли до лікарні з тяжким отруєнням.

У це важко повірити, але вчені гадають, що на території сучасної України почали будувати піраміди задовго до древніх єгиптян. Де ще в Україні виявили залишки пірамід? Та у чому все ж забальзамували Закревського? Про це та більше дивися у сюжеті програми «Загублений світ»

Також не пропустищопонеділка о 17:00 на телеканалі 2+2 нові випуски інформаційно-розважального проєкту «Загублений світ», присвячений війні в Україні, ключовим подіям, що вже змінили її хід та у нас на очах змінюють весь світ, і людям, які роблять нереальне заради нашої перемоги.

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Вчені знайшли у Трансильванії скелет кажана-монстра розміром з жирафа та із розмахом крил у триповерховий будинок
Виготовлений не із сирої нафти: вчені створили новий пластик, який можна переробити
Ведучий Геннадій Попенко: «Москалів зупинить лише сила, ЗСУ і єднання українців»
«Винні пранкери»: продюсер Пригожин поспішив виправдатися за розмову з мільярдером Ахмедовим про нинішню владу рф
Більше 600 окупантів і один ворожий літак знищені минулої доби: бойові втрати ворога станом на 29 березня
Читати більше