Нова ера еволюції: хто такі трансгуманісти, і що вони роблять, щоб позбутися старіння і навіть смерті?

Загублений світ Цікаво
Поширити в соціальних мережах:

Світ навколо нас змінюється з неймовірною швидкістю

Ще вчора ми дивувалися появі смартфонів, а сьогодні вже користуємося штучним інтелектом, віртуальною реальністю, криптовалютою та іншими технологічними дивами. Кожен рік приносить нам щось нове та дивовижне. І це лише початок! Технології проникають у всі сфери нашого життя, і навіть більше – вони вже є частиною нас самих.

Трансгуманізм: крок до безсмертя чи нова форма кіборгізації?

У 2010-х роках технології, що імплантуються під шкіру, стали звичайною справою. Чіпи, які замінювали кредитні картки або перепустки, вже не викликали здивування. Проте, у 2020-х кібернетики пішли далі, взявшись за радикальні зміни людського тіла. Люди, які називають себе трансгуманістами, використовують наукові досягнення для поліпшення своїх фізичних та розумових здібностей. Вони прагнуть не тільки стати розумнішими та сильнішими, але й позбутися фізичних страждань, хвороб, старіння і навіть смерті.

Трансгуманізм – це філософський та науковий напрямок, який досліджує можливості поліпшення людини за допомогою технологій. Трансгуманісти вірять, що людина може еволюціонувати, перевершивши свої біологічні обмеження. Вони прагнуть створити постлюдину – істоту з розширеними можливостями, яка буде жити довше, буде здоровішою та щасливішою.

«Така людина ідентифікує себе як кіборга і як трансгендерний вид, що означає, що вона почувається технологією і більше не почувається на 100% людиною», - розповіла дослідниця трансгуманізму Мері Голд.

Науковці працюють над тим, щоб створити не тільки розумнішу, але й сильнішу людину. Заміна кісток на сталеві або титанові скелети – один із кроків до цієї мети. Більше про це – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись більше цікавих випусків інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ» щодня на 2+2. 

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Читати більше