Експеримент «Іхтіандр» розвивався успішно, але…
Амбітний експеримент «Іхтіандр», спрямований на розвиток підводного життя для людства, активно прогресував, але раптово був закритий. Що або хто став причиною цього рішення і чого вони бояться?
В 1960-х роках в СРСР було розпочато амбітний експеримент із заселення людьми підводного світу. Секретний проєкт отримав кодову назву «Іхтіандр».
«Ідея проєкту: показати людству його безкраї можливості розвитку, що можна жити та працювати під водою, що треба освоювати не тільки наземний світ, але й підводний», - ділиться Жорж Шанаєв, колишній учасник проєкту «Іхтіандр».
Це сприяє не лише розумінню та дослідженню нових екосистем, але й створенню новітніх технологій для виживання і розвитку в умовах, які раніше здавалися неможливими для людства!
Експеримент «Іхтіандр» розвивався успішно, вчені вже були готові до реалізації кількох підводних поселень, це могло б стати проривом у дослідженні океанів і потенціалу людського життя під водою. Однак несподіваний наказ «згори» про негайне закриття проєкту став шоком для всіх учасників. Для них це був не просто науковий експеримент, а справа всього життя.
«Дуже багато чого можна було б досягти в цьому проєкті…», - ділиться колишній водолаз Жорж Шанаєв.
Підводні поселення могли б стати новою епохою в науці, екології та навіть в архітектурі, відкриваючи нові горизонти для життя людства!
Які технології використовувалися в проєкті «Іхтіандр», та як учасники пристосовувалися до життя під водою? А також – хто перешкоджав новому відкриттю підводного життя для людства? Та чи існують інші цивілізації під водою від яких нас хочуть застерегти? Про це – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Читай також:
- Японець вижив у ядерному пеклі Хіросіми і став невразливим до радіації: шокуюча історія Атсусі Хосіно
- «Місяця насправді ніколи не існувало»: чому більшість вчених згодні з цим твердженням?
- Як Девід Коперфілд «вкрав» Статую Свободи на очах у сотні тисяч глядачів: історія неймовірного трюку
Матеріал підготувала Воропаєва Ангеліна